Begindatum:
12 okt 2026Einddatum:
12 okt 2026Publicatiedatum:
12 okt 2026Het Infrabedrijf van de Dienst IV onderhoudt de IT-platformen van de Nationale Politie. Het cluster Cloud en Big Data (CBD) is binnen het Infrabedrijf verantwoordelijk voor platformen voor big data en AI.
Het cluster bestaat uit zeven Scrum teams die ieder verantwoordelijk zijn voor producten waaruit het platform is opgebouwd. Dit zijn producten in de volledige technologiestack van hardware, via Kubernetes en Openshift clusters, tot SaaS-oplossingen.
Binnen deze opdracht maak je deel uit van team Olympic. Dit team is het Platform Enablement Team voor Openshift. Samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen en leveren van diensten vanaf het Openshift Platform, en ondersteun je de 100+ aangesloten DevOps-teams bij het gebruik maken van OpenShift voor applicaties die het politiewerk faciliteren. Het team werkt volgens de GitOps methodiek, en automation-as-code en infrastructure-as-code spelen een grote rol in je werkzaamheden.
Als Openshift engineer ben je verantwoordelijk voor het onderhoud en de optimalisatie van het onderliggende platform waarmee we onze diensten leveren. Ook heb je een begeleidende rol bij de onboarding van nieuwe teams op het platform. Daarnaast speel je een sleutelrol in de migratie in de migratie van afnemers tussen OpenShift-omgevingen.
Je hebt een passie voor open source technologie en je vindt het interessant om hiermee te experimenteren. Jouw leergierige houding en nieuwsgierigheid komen hierbij goed van pas. Je vindt het leuk om te werken in een omgeving die continu in verandering is en wil je kennis graag overdragen aan collega's. Dat je werk soms hectisch is, vind je uitdagend. Kom maar op met die dynamiek! Je denkt creatief en in oplossingen, vindt het prettig om in teamverband te werken en kunt adviseren binnen jouw vakgebied.
Voor onze eindklant de Politie is Harvey Nash op zoek naar Openshift Engineer
Het Infrabedrijf van de Dienst IV onderhoudt de IT-platformen van de Nationale Politie. Het cluster Cloud en Big Data (CBD) is binnen het Infrabedrijf verantwoordelijk voor platformen voor big data en AI. Het cluster bestaat uit zeven Scrum teams die ieder verantwoordelijk zijn voor producten waaruit het platform is opgebouwd. Dit zijn producten in de volledige technologiestack van hardware, via Kubernetes en Openshift clusters, tot SaaS-oplossingen. Binnen deze opdracht maak je deel uit van team Olympic. Dit team is het Platform Enablement Team voor Openshift.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Er wordt aangegeven dat je 2 dagen thuis of op locatie kunt werken.
Overig algemeen:
Functieschaal en trede: 11 Bedrijfsvoeringspecialist C
Je hebt een diploma op hbo-niveau (bachelor) of je bent daaraan gelijkgesteld via EVC. Of je hebt minimaal twee jaar aantoonbare ervaring op het gevraagde werk- en denkniveau. Dit moet je aantonen met je cv, aangevuld met een officiële functiebeschrijving, vacaturetekst of ander document waarin het gevraagde werk- en denkniveau duidelijk staat vermeld.
De politie werkt in een veranderende samenleving waarin uiteenlopende perspectieven essentieel zijn voor goed politiewerk. Daarom is diversiteit voor ons van groot belang. Hoe kunnen we jouw kennis en achtergrond hiervoor inzetten?
Voor deze opdracht is een screening type BO van toepassing.