Logo van Ministerie van Economische Zaken en Klimaat DICTU
Logo van Ministerie van Economische Zaken en Klimaat DICTU

Senior Front-end Developer (Drupal)

Pr. Beatrixlaan 116, 2595 AL Den Haag, Nederland

Sluit morgen
om 16:00

Begindatum:

1 apr 2026

Einddatum:

30 sept 2026

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

17 mrt 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Je werkt hiervoor met Drupal, PHP en React/Next en zorgt voor de bouw en onderhoud van diverse Drupal sites. We maken publieke websites en daarom is toegankelijkheid belangrijk. Zo is dit team nauw betrokken met het implementeren van de rijkshuistijl in onze producten. Je werkzaamheden zijn veelzijdig en je hebt veel interactie met collega's en klanten om tot de best mogelijke oplossingen te komen. Je drijfveer? Continu streven naar kwalitatief product voor alle gebruikers, zowel bij kleine als grote projecten en beheeromgevingen. Aan de doelstellingen van klanten lever jij proactieve en enthousiaste bijdragen. Ook speel je een rol in de vormgeving van de toekomstvisie van het team. Dat doe je door bestaande technologieën te verbinden met ontwikkelingen in de markt, die je op de voet volgt.

De vraag naar websites neemt sterk toe, zowel bij bestaande als nieuwe klanten binnen de Rijksoverheid. Vanwege uitbreiding van de werkzaamheden zijn we op zoek naar een zeer ervaren front-end ontwikkelaar / beheerder. De professional weet met zijn / haar ambitie, ervaring en enthousiasme onze producten en dienstverlening continu te verbeteren.

Eisen

  • Minimaal een aantoonbaar afgeronde HBO opleiding
  • Symfony
  • > 5 jaar ervaring met Drupal en een Drupal certificering
  • Website design
  • React (2 jaar)
  • Typescript (2 jaar)
  • GIT (2 jaar)
  • WCAG (5 jaar)

Wensen en competenties

Wensen

  • producten dienstverlening.
  • Een afgeronde HBO Informatica opleiding is een pre
  • Je hebt bij voorkeur ervaring met Agile- en Scrum.
  • Je hebt bij voorkeur ervaring met continuous integration en continues delivery.
  • Je bent vaardig in het begeleiden van totaaloplossingen, van klantbehoefte tot en met implementatie.
  • Je hebt minimaal twee jaar ervaring met websites als front-end ontwikkelaar (vrouw/man/divers

Competenties

  • Je bent communicatief vaardig en in staat om te verbinden
  • Je bent gemotiveerd, ambitieus en creatief.
  • Je bent enthousiast en proactief (meedenken met de klant)
  • Klant/service gerichte instelling
  • Accuraat en stressbestendig
  • Positief ingesteld
  • Team speler
  • Flexibel
  • Standvastig
  • Vasthoudenheid

Organisatie en team

Ministerie van Economische Zaken en Klimaat DICTU.

DICTU beschikt over een afdeling waar meer dan 60 specialisten actief zijn. Jij neemt deel aan een van de Scrumteams binnen deze afdeling en werkt samen met je collega's aan het (door)ontwikkelen en beheren van websites en -applicaties voor onze klanten. Je werkt hierbij nauw samen met klanten (product owners), delivery managers en backend- en frontend-disciplinegenoten.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 2 personen

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Afwezig
Werkdagen: di, wo, do, vr