Reykjavikplein 1, 3543 KA Utrecht, Nederland
Begindatum:
13 apr 2026Einddatum:
12 nov 2026Publicatiedatum:
26 mrt 2026Je komt als DNS engineer te werken bij een van de Agile teams binnen de Netwerk en Datacenter laag, namelijk: Network Information Security and Communication. Dit is een klein team met een informele werksfeer en veel ruimte voor eigen inbreng. In dit zelforganiserende team heb je samen met je collega's de primaire verantwoordelijkheid voor het inrichten en onderhouden van het DNS platform conform Dictu beleid en de bestaande procedures. Samen met het team ben je verantwoordelijk voor de operationele continuiteit en stabiliteit van de DNS, DHCP en IPAM platformen en de Email Security Gateway; ook analyseer je issues en neem je maatregelen zodat die problemen in de toekomst niet meer voorkomen. Repeterende handelingen proberen we zoveel mogelijk te automatiseren met behulp van Python en Ansible. Daarnaast draai je mee in de consignatie.
De netwerksystemen van Dienst ICT Uitvoering in Den Haag maken cruciale processen in Nederland mogelijk. De professional beheert en verbetert systemen (applicaties) die er o.a. voor zorgen dat:
Als infrastructuurbeheerder sta je aan de basis van onze infrastructuur. En draag je echt bij aan onze maatschappij. Samen met je collega's zorgt de professional dat de hoogwaardige netwerkdiensten van Dienst ICT Uitvoering (DICTU) altijd up-and-running zijn en continu worden verbeterd. Dit doen we onder meer voor het ministerie van Economische Zaken en Klimaat en het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.
De netwerksystemen van Dienst ICT Uitvoering in Den Haag maken cruciale processen in Nederland mogelijk. We beheren en verbeteren systemen (applicaties) die er o.a. voor zorgen dat boeren subsidies kunnen krijgen voor het voedsel dat ze produceren; dat er import- en export certificaten kunnen worden afgeven; maar ook data juist wordt verwerkt in het donorregister. Als infrastructuurbeheerder sta je aan de basis van onze infrastructuur. En draag je echt bij aan onze maatschappij. Samen met je collega's zorg jij dat de hoogwaardige netwerkdiensten van Dienst ICT Uitvoering (DICTU) altijd up-and-running zijn en continu worden verbeterd. Dit doen we onder meer voor het ministerie van Economische Zaken en Klimaat en het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Geen verdere informatie.
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.