Kalvermarkt 32, 2511 CB Den Haag, Nederland
Begindatum:
1 jul 2026Einddatum:
26 feb 2027Publicatiedatum:
20 mei 2026(Her)definieert en verfijnd ontwerpen en stelt deze beschikbaar om noodzakelijk oplossingen, aanpassingen aan de (cryptografische) systemen uit te kunnen voeren. Het identificeren van een wijzigingsverzoek, met alle daaraan gerelateerde onderdelen, hardware, software, applicaties, processen en informatie- en technologische platformen. Waarbij rekening gehouden wordt met de interoperabiliteit, schaalbaarheid, gebruiksgemak en informatiebeveiliging, in lijn met de ontwikkelingen zowel op organisatorisch- als technisch gebied.
Taken:
Ministerie van Defensie
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Geen verdere informatie.
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.
Overig algemeen:
eCF-profiel
Deze opdracht is gebaseerd op het European e-Competence Framework (e-CF). Dit is een Europese standaard voor het beschrijven van IT-competenties en het bijbehorende niveau van verantwoordelijkheid.
Het eCF-profiel geeft aan welke competenties en op welk niveau (e-1 t/m e-5) van de professional verwacht worden.
Wij verwachten dat professionals in hun cv duidelijk aantonen dat zij over deze competenties beschikken. Dit kan door per relevante opdracht of functie te beschrijven:
Achtergrond opdracht