Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.
Logo van Logius
Logo van Logius

DevOps Engineer

Wilhelmina van Pruisenweg 52, 2595 AN Den Haag, Nederland

Sluit over 4 dagen

Begindatum:

10 jun 2026

Einddatum:

31 mei 2027

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

12 mei 2026
Opdracht tarief 100Opdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Omdat doorleenconstructies binnen deze opdracht niet zijn toegestaan, kunnen wij alleen kandidaten aanbieden die bij onze organisatie in dienst zijn.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie

Omschrijving

Als DevOps Engineer in het System Team houd jij je voornamelijk bezig met technische ondersteuning en ontwikkeling van de collega DevOps teams binnen KOOP. Daarmee focussen we ons voornamelijk op platform ondersteuning en technische vragen/ configuraties. Daarnaast ondersteun jij op het gebied van certificaten, integratie van Vmaas, softwareinstallatie op omgeving, frontend ontwikkeling op onze interne applicaties, en de dagelijkse operations op onze platformen.

De afgelopen twee jaar zijn we intensief bezig geweest met de migratie van alle producten en diensten naar de moderne eigen private cloud van Logius. Die taak is afgerond en dan verschuift de focus van het System Team naar een expertise- en innovatieteam dat KOOP collega's gaat helpen om optimaal gebruik te maken van alle mogelijkheden die dit cloudplatform biedt. Tegelijk verschuift de verantwoordelijkheid voor het beheer van de omgevingen door de leverancier, naar ons intern.

Eisen

  • Uitsluitend Nederlandstalige cv's indienen met een max van 5 pagina's.
  • Minimaal HBO werk- en denkniveau
  • Vloeiende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift
  • De professional beschikt over een eigen laptop met beveiliging, versleutelde harde schijf (encryptie), antivirussoftware en een stabiele internetverbinding ten behoeve van de uit te voeren werkzaamheden.
  • Kennis van en ervaring met Kubernetes / VM / Linux / Windows / Openshift (2 jaar)
  • Kennis van en ervaring met Gitlab (2 jaar)
  • Kennis van en ervaring met SMB koppelingen Certificaten (2 jaar)

Wensen en competenties

Wensen

  • Ervaring met Kubernetes / Windows / Linux / Kubernetes/Openshift / VM
  • Kennis van Axway / Active MQ (of vergelijkbaar zoals IBM MQ) / Confluence
  • Nice to Have kennis: MarkLogic (of vergelijkbaar NoSQL Multi-model DB zoals MongoDB)
  • Functie-gerelateerde (SAFe-Agile) certificeringen
  • Mate waarin de professional past binnen de organisatie van Opdrachtgever

Competenties

  • Communicatief vaardig
  • Zeer zelfstandig

Organisatie en team

Opdrachtgever
Logius

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 professional
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Adviseur
Afwezig
Werkdagen: di, wo, do, vr