Terborgseweg 106, 7005 BC Doetinchem, Nederland
Begindatum:
15 nov 2026Einddatum:
15 mei 2027Publicatiedatum:
15 okt 2026Bouw jij mee aan een organisatie waarin iedereen mee kan doen? Bij Laborijn geloven we dat werk en participatie bijdragen aan zelfstandigheid, eigenwaarde en een betekenisvol leven. Daarom ondersteunen we inwoners bij het vinden van hun plek in de samenleving én zorgen we voor inkomenszekerheid.
Laborijn is een organisatie met een bijzondere combinatie van een maatschappelijke opdracht en een bedrijfsmatige verantwoordelijkheid. Dat vraagt om een bedrijfsvoering die betrouwbaar en professioneel is, maar tegelijkertijd flexibel genoeg is om mee te bewegen met nieuwe ontwikkelingen.
We sorteren voor op een aanpassing van de organisatiestructuur medio 2027. Tot dat moment kom je ons huidige MT versterken op de portefeuille bedrijfsvoering. We zoeken een verbindende, ontwikkelings- en resultaatgerichte Manager Bedrijfsvoering. Een manager die richting geeft, gemakkelijk verbinding legt met het primaire proces en samen met de organisatie verder bouwt aan ons mooie toekomstbestendige Laborijn.
Laborijn is als organisatie volop in ontwikkeling. We willen integraal en wijkgericht werken verder versterken, verantwoordelijkheden zo laag mogelijk in de organisatie beleggen en samen sturen. Dat betekent dat vraagstukken niet alleen vanuit afzonderlijke vakgebieden worden bekeken, maar vanuit de gezamenlijke opgave van Laborijn. Als Manager Bedrijfsvoering heb je hierin een belangrijke rol. Je stimuleert medewerkers om over de grenzen van hun eigen vakgebied heen te kijken en zorgt voor een zeer nauw samenwerking met collega's binnen Dienstverlening. Laborijn zoekt geen manager die alleen verantwoordelijk voelt voor de ondersteunende afdelingen, maar een integraal manager die vanuit de bedrijfsvoering bijdraagt aan de ontwikkeling van de héle organisatie. De opdracht is om bedrijfsvoering en primair proces dichter bij elkaar te brengen, integraal werken te versterken en medewerkers meer verantwoordelijkheid en professionele ruimte te geven.
Wat ga je doen?
Als Manager Bedrijfsvoering ben je verantwoordelijk voor de kwaliteit en verdere ontwikkeling van de bedrijfsvoering van Laborijn. Je zorgt ervoor dat de ondersteunende disciplines (Financiën, Facilitair, Informatievoorziening, Data, Applicatiebeheer, Administratie Werk, Uitkeringsadministratie, Debiteurenadministratie en Archief) optimaal bijdragen aan de doelstellingen van de organisatie en het primaire proces.
Je kijkt daarbij verder dan je eigen aandachtsgebied. Je bent een integraal manager en draagt samen verantwoordelijkheid voor de koers en ontwikkeling van Laborijn.
Je:
Beoogde resultaten
Organisatie
Laborijn is de uitvoeringsorganisatie voor de Participatiewet, Wet Inburgering en de Wet sociale werkvoorziening voor de gemeenten Aalten en Doetinchem. Voor de gemeenten Montferland en Oude IJsselstreek voeren wij de Wet sociale werkvoorziening uit.
Positie in de organisatie
De manager bedrijfsvoering:
Stap 1: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de 5 offertes van de professionals die in de voorselectie zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende gunningscriteria:
De (minimaal 2) professionals die op basis van deze gunningscriteria als beste worden beoordeeld, worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De overige professionals worden in eerste instantie niet uitgenodigd voor een gesprek en ontvangen een voorlopige afwijzing. Zij nemen plaats in de zogenaamde wachtkamer.
Stap 2: Selectiegesprek
Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de opdrachtgever. De opdrachtgever verifieert in het selectiegesprek of de betreffende professionals (inderdaad) voldoen aan het gewenste profiel (knock-outcriteria en de gunningscriteria). De opdrachtgever beoordeelt de betreffende professionals in onderlinge vergelijking op de in de inhuuropdracht genoemde competenties.
Een professional dient op elke competentie minimaal een voldoende te scoren om voor gunning in aanmerking te komen. Indien geen van de geselecteerde professionals op alle competenties minimaal een voldoende scoort, zal de opdrachtgever één of meer van de opvolgende professionals (in stap 1 van de beoordeling) uitnodigen voor een gesprek.
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op vrijdag 30 oktober 2026. De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op maandag 26 oktober 2026 bericht. Overige professionals ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Optie tot verlenging: Mogelijk, maar nog niet bekend.
Hybride: Hybride werken is mogelijk, de werkdagen worden in overleg bepaald.
Overig algemeen:
Offerte-eisen
Maximaal 5 pagina's cv, excl. motivatiebrief (1 pgn) en excl. voorblad (1 pgn), opgesteld in het Nederlands (minimaal 2 referenties, bestaande uit naam, functie en organisatie) in pdf.
Overige informatie
De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen. De VOG wordt vergoed door Laborijn.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 14. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.