Begindatum:
14 sept 2026Einddatum:
-Publicatiedatum:
20 jul 2026Voor dit team zijn we op zoek naar een SAP ABAP consultant.
De SAP ABAP consultant vertaalt de wens van de opdrachtgever/gebruiker in een werkbare oplossing. Voor belangrijke ontwerpbeslissingen die de architectuur raken (of daar zelfs van afwijken), stem je af met de projectarchitect.
Binnen de directie BOI bevindt zich de unit BSU3. Deze unit is o.a. nu nog verantwoordelijk voor de service delivery van alle SAP diensten maar transitie naar nieuwe omgevingen is volop gaande. De unit is verdeeld in meerdere scrumteams die elk hun eigen aandachtsgebied hebben, waaronder het CRM. Dit team werkt nu nog op SAP CRM/SD maar kadaster is volop bezig met de overstap naar Sales Force als nieuwe CRM oplossing.
Je bent een gestructureerde en communicatief sterke developer die zich prettig voelt in een complexe organisatie met meerdere stakeholders. Je hebt oog voor kwaliteit, continuïteit en samenwerking, en begrijpt het belang van processen en richtlijnen binnen een overheid- of enterprise-omgeving.
Het Kadaster registreert en verstrekt gegevens over de ligging van vastgoed in Nederland en de daarmee samenhangende rechten, zoals eigendom en hypotheek. Als zelfstandig bestuursorgaan is dat onze wettelijke taak. Onze gegevens bieden houvast bij het onderzoeken van maatschappelijke vraagstukken, of het nu gaat om de beste route voor een nieuwe snelweg, actuele ontwikkelingen op de woningmarkt of het in beeld brengen van leegstand.
Binnen de directie BOI bevindt zich de unit BSU3. Deze unit is o.a. nu nog verantwoordelijk voor de service delivery van alle SAP diensten maar transitie naar nieuwe omgevingen is volop gaande. De unit is verdeeld in meerdere scrumteams die elk hun eigen aandachtsgebied hebben, waaronder het CRM. Dit team werkt nu nog op SAP CRM/SD maar kadaster is volop bezig met de overstap naar Sales Force als nieuwe CRM oplossing.
Uitsluitend de 3 professionals die na de beoordeling het beste scoren op de gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek.
Stap 1: Verificatiegesprek
In het verificatiegesprek wordt nader getoetst in hoeverre je voldoet aan het bovengenoemde profiel. Het verificatiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie.
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op vrijdag 28 augustus 2026. Deze datum staat vast en hier wordt niet van afgeweken.
Optie tot verlenging: De opdracht kan 2 keer met 12 maanden worden verlengd.
Hybride: Je dient minimaal 2 dagen per week op kantoor aanwezig te zijn. Welke dagen dit zijn gaat in overleg met de manager en het team.
Overig algemeen:
Het Kadaster verplicht de geselecteerde professional een geheimhoudingsverklaring te tekenen. De geheimhoudingsverklaring dient bij het Kadaster ondertekend in het bezit te zijn bij aanvang van de werkzaamheden.
De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.