Turfmarkt 147, 2511 DC Den Haag, Nederland
Begindatum:
18 mei 2026Einddatum:
18 nov 2026Publicatiedatum:
23 apr 2026Je adviseert in de rol van HR-businesspartner de divisiehoofden en teamleiders binnen je eigen account(s). Dat zijn divisies die jij in portefeuille hebt. In die rol weet je wat er speelt binnen je account en denk je op HR vlak constructief en probleemoplossend mee met de lijn. Je adviseert over de toepassing en implementatie van rijksbreed, Justitie en Veiligheid en NFI-specifiek P&O-beleid. Daarbij werk je onder andere nauw samen met je collega P&O-adviseurs, Organisatie Adviseurs, Recruiters en andere collegas binnen Bedrijfsvoering.
Het NFI is een krachtig en uniek kennisinstituut. Er verandert veel in ons vakgebied, dat maakt het belangrijk om ons instituut te blijven versterken. Dit doen we met het programma Samen Vernieuwen. We gaan anders (samen)werken met elkaar zodat we flexibeler en wendbaarder worden, en onze krachten nog meer bundelen en benutten. Ook kijken we naar systemen en processen die ons in de weg zitten, en hoe we dit op kunnen lossen. Organisatieontwikkeling staat de komende periode prominent op de agenda bij het NFI. Als P&O adviseur begeleid je samen met andere collegas actuele grote en kleine verandertrajecten van ontwikkeling tot implementatie.
Zoek jij een HR rol waarin je staat voor het HR vak en jouw vakkennis en expertise echt bijdraagt aan mens en organisatie? Zoek jij een plezierige werkomgeving waarin je wordt uitgedaagd om gevraagd en ongevraagd een stevig adviesgesprek te voeren? Dan ben je bij het P&O team van het NFI in deze rol aan het juiste adres!
Je komt terecht in een warm P&O team dat onderlinge samenwerking en afstemming hoog in het vaandel heeft staan. De P&O-adviseurs zijn in onderlinge afstemming flexibel inzetbaar op verschillende themas, dus er is alle ruimte om jouw specifieke P&O-kennis en ervaring in te zetten en uit te bouwen.
De organisatie
Het Inkoop Uitvoeringscentrum van Dienst Justitiele Inrichtingen is een uitvoeringsorganisatie onder het ministerie van Justitie en Veiligheid en zal deze Nadere offerteprocedure begeleiden. Het IUC is verantwoordelijk voor inkoopprocessen en mini-competities voor Dienst Justitiele Inrichtingen (DJI), het Nederlands Forensisch Instituut (NFI), Dienst Justis (DJ), Justitiele ICT Organisatie (JIO) en de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND). De kernwaarden van het IUC zijn klantgerichtheid en professionaliteit.
Nederlands Forensisch Instituut (NFI)
Het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) streeft ernaar de meest innovatieve en klantgerichte leverancier van forensische producten en diensten te zijn. Het NFI voorziet nationale en internationale organisaties die zich inzetten voor vrede, recht en veiligheid van betrouwbare informatie uit sporen. Door continu te investeren in kennis en innovatie speelt het NFI in op actuele maatschappelijke, technologische en wetenschappelijke ontwikkelingen. Het NFI loopt hierin ook internationaal gezien voorop. Voor het NFI worden de inkooptrajecten centraal geregeld vanuit het IUC DJI.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Geen verdere informatie
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.
Overig algemeen:
Contractlabel: Between