Logo van Havenbedrijf Rotterdam N.V.
Logo van Havenbedrijf Rotterdam N.V.

AI Agent Engineer AI Squad

Wilhelminakade 909, 3072 AP Rotterdam, Nederland

Sluit over 7 dagen

Begindatum:

1 jul 2026

Einddatum:

31 dec 2026

Uren per week:

32 - 40

Publicatiedatum:

4 jun 2026
Opdracht tarief 90Opdracht uren 32 - 40
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Omdat doorleenconstructies binnen deze opdracht niet zijn toegestaan, kunnen wij alleen kandidaten aanbieden die bij onze organisatie in dienst zijn.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie

Omschrijving

Over de AI Squad

Voor Havenbedrijf Rotterdam zoekt men een AI Agent Engineer AI Squad. Wil jij meebouwen aan een operationele vloot van AI-agents die dagelijks door honderden collega's wordt gebruikt? Dan is dit een unieke kans om AI direct in productie te brengen binnen de grootste haven van Europa.

De AI Squad bouwt en implementeert AI-agents voor de gehele organisatie. Geen losse experimenten, maar een operationele vloot die dagelijks door collega's wordt gebruikt.

Wat de rol inhoudt (Werkzaamheden)

  • De professional ondersteunt niet alleen bij het bouwen van agents, maar toont ook aan dat deze effectief functioneren.
  • Use cases worden beoordeeld op haalbaarheid en aansluiting, waarna kansrijke cases worden vertaald naar werkende agents.
  • Agents worden geëvalueerd: er wordt gemeten wat hun waarde is, waar ze tekortschieten en wanneer ze klaar zijn voor gebruik.
  • In samenwerking met business owners wordt de kwaliteit en het eigenaarschap van agents bewaakt.
  • Daarnaast wordt meegedacht over de architectuur van de vloot en de strategische richting waarin de squad zich ontwikkelt.

Eisen

  • Minimaal 2-3 jaar ervaring met Python.
  • Je hebt gewerkt aan LLM- of agent-toepassingen.
  • Je bent herkenbaar met de volgende stack: Azure AI Foundry, LangChain, LangGraph, CrewAI, N8N, Langfuse.
  • Je hebt gevoel voor evaluatie van AI-systemen en weet hoe je een agent test en hoe je ongewenst gedrag boven tafel krijgt.
  • Je communiceert helder in het Nederlands en kunt techniek uitleggen aan mensen die geen techneut zijn.
  • Je kiest liever voor iets dat werkt dan voor iets dat perfect is op papier.
  • Je hebt de autonomie om zelf je eigen cases te voltrekken en weet (tijdig!) om hulp te vragen aan je mede-Squadleden.

Wensen en competenties

Wensen

  • Kennis van privacy en PII removal in een data-context.
  • Ervaring met het in productie brengen en monitoren van AI-toepassingen.
  • Beschikbaar voor een digitaal kennismakingsgesprek op 17 juni tussen 13:00 en 17:00 uur (1 punt).
  • Het scherpste tarief ontvangt de meeste punten. Overige aanbiedingen worden naar rato beoordeeld.

Competenties

  • Je voelt je thuis op het snijvlak van AI, data en business en vindt het leuk om innovatieve technologie om te zetten naar praktische oplossingen die direct waarde leveren voor de organisatie.
  • Je bent analytisch sterk, pragmatisch ingesteld en kunt goed schakelen tussen technische diepgang en stakeholdermanagement.
  • Je werkt graag in een team waar experimenteren, leren en resultaat boeken hand in hand gaan.

Organisatie en team

Havenbedrijf Rotterdam N.V. zoekt een professional voor de AI Squad. De locatie is World Port Center, Wilhelminakade 909 Rotterdam.

Gespreksinformatie

De kennismakingsgesprekken vinden plaats op 17 juni 2026. Je dient beschikbaar te zijn voor een digitaal kennismakingsgesprek op 17 juni tussen 13:00 en 17:00 uur.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 professional
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: De looptijd is van 1 juli 2026 t/m 31 december 2026, met een optie tot verlenging.

Hybride: Werken op kantoor is de norm, daarbij is er de mogelijkheid om vanuit huis te werken. Havenbedrijf Rotterdam streeft naar een 60/40 verdeling tussen werken op kantoor en vanuit huis.

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.

Overig algemeen:

Als onderdeel van het tegengaan van ondermijning en het waarborgen van de integriteit en veiligheid van iedereen die bij en voor het Havenbedrijf Rotterdam werkzaam is, voert het Havenbedrijf een integriteitsonderzoek en online screening uit. Deze maken deel uit van de selectieprocedure. Valicare voert namens het Havenbedrijf na gunning van de opdracht deze screening uit.



Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Adviseur
Afwezig
Werkdagen: di, wo, do, vr