Begindatum:
15 jun 2026Einddatum:
30 sept 2026Publicatiedatum:
5 jun 2026Je bent verantwoordelijk voor het vertalen van behoeften van (onderdelen van) de organisatie naar inrichtings- en verandertrajecten op het gebied van Identity & Access Management. Je adviseert de business, gevraagd en ongevraagd, over het gebruik van beschikbare en toekomstige IAM-systemen en begeleidt implementaties van (nieuw) functionaliteit. Daarnaast monitor je of de business het IAM-platform gebruikt volgens afgesproken beleid en best practices als least privileged access en functiescheiding worden gehanteerd.
Je dagelijkse werkzaamheden zullen bestaan uit het ontwikkelen, vertalen, implementeren en bewaken van IAM-Processen en beleid, waaronder proces automatisering, standaardisatie. Het ontwikkelen van een organisatie breed IAM-beleid. Je bereidt voor, ondersteunt en handelt acties af uit audits en compliance als continuproces. Je onderhoudt contacten en stemt af met de diverse in- en externe stakeholders ten behoeve van de uitvoer van IAM-Processen en -beleid.
De grootste behoefte ligt momenteel bij een IAM-specialist die, in nauwe samenwerking met de Product Owner, een stevige bijdrage kan leveren aan het verder ontwikkelen en professionaliseren van IAM binnen de organisatie. De focus ligt daarbij met name op:
Het is belangrijk dat je niet alleen inhoudelijke kennis heeft van IAM-oplossingen, maar vooral ook ervaring meebrengt op strategisch en tactisch niveau, zodat je de organisatie kunt ondersteunen bij het neerzetten van een duurzaam IAM-framework.
GGD GHOR
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Geen verdere informatie.
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.
Overig algemeen:
De eisen Knock-out criteria, en worden profielen die hier niet aan voldoen direct terzijde gelegd door de klant, en heeft aanbieden zonder deze deze criteria geen zin. Bij twijfel over een eis vernemen we graag waar de twijfel in zit, per e-mail zodat we daarin kunnen adviseren.