Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
6 jun 2026Het aansturen van thema’s zoals Deelmobiliteit, Parkeerbalans en Tijdelijk parkeren, de ontwikkeling van de huisstijl en de invulling van plintvoorzieningen. Je bent samen met je projectteam(s) verantwoordelijk voor de voortgang van en het resultaat op de verschillende thema’s. Denk aan tijdig gereed hebben van een huisstijl, het aansturen van een aanbesteding/contractering deelmobiliteit en het tijdig realiseren van tijdelijke parkeervoorzieningen.
Daarnaast begeleid je vanuit het programma Mobiliteit/AOS gebiedsontwikkelingsprojecten, waarin mobiliteitshubs, zowel in de bestaande stad, als aan de stadsrand gerealiseerd worden. Daarbij stuur je op alle relevante aspecten, zoals tijd, geld en kwaliteit. Je bent verantwoordelijk voor de realisatie van de hubs in gebiedsontwikkelingsprojecten, die voldoen aan de vanuit de AOS gewenste en vereiste standaarden. Ook voer je nadere verkenningen (en eventuele realisatie) uit naar verdere mogelijkheden op gebied van energie en hubs en naar het vervoer van kleinschalig publiek tussen de hubs in het stadscentrum.
Je bent onderdeel van het kernteam AOS en je draagt actief bij aan de realisatie en ontwikkeling van dit deelprogramma. Je ondersteunt de programmamanager AOS in de sturing over het gehele deelprogramma.
In Zwolle geloven we dat het leven beter wordt als we samenwerken met inwoners, ondernemers en partners in de stad. En dat blijkt te werken, want Zwolle scoort hoog op ‘kwaliteit van leven’. Inwoners hebben een groot hart voor de stad, houden van het groen, werken, ondernemen met plezier en voelen zich veilig. We kijken uit naar een toekomst met meer dan 160.000 inwoners. Het is onze missie om onze brede welvaart te behouden en te versterken. Dit doen we door unieke talenten samen te brengen en onze passie voor de stad en haar inwoners te delen.
In Zwolle kun je jezelf ontwikkelen, je interesses en vaardigheden verkennen en de vrijheid ervaren om te doen wat je leuk vindt en waar je goed in bent. We zijn een organisatie, waar we elkaar waarderen, accepteren en respecteren om wie we zijn. Diversiteit verrijkt onze organisatie en zorgt voor een kleurrijk Zwolle, waar iedereen zich thuis voelt.
De opdrachtgever beoordeelt de cv’s van de professionals die door de administratieve partner zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria.
De professionals die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De beste professionals worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige professionals worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende professionals voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De professionals dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde professionals op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap één van de beoordeling worden herhaald.
De opdracht wordt gegund aan de professional die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige professionals worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
Optie tot verlenging: Optie tot verlenging: 4x 6 maanden
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
