Meiveld 1, 5501 KA Veldhoven, Nederland
Begindatum:
13 apr 2026Einddatum:
31 dec 2027Publicatiedatum:
17 mrt 2026De gemeente Veldhoven werkt samen met het Rijk en regionale partners aan de toekomstbestendige ontwikkeling van De Run: een gebied dat zich de komende jaren verder ontwikkelt tot een modern, hoogwaardig en toekomstbestendig werk- en leefgebied. De Run is een complex stedelijk gebied waar wonen, werken, mobiliteit, duurzaamheid en innovatie samenkomen.
Voor deze dynamische en meerjarige opgave zoeken wij een Coördinator Projectbeheersing & Ondersteuning. In deze rol ben je de spil in de projectbeheersing én de organisatorische ondersteuning van het projectteam.
Je bent verantwoordelijk voor een solide en actuele beheersing van onze projecten binnen De Run. Je houdt zicht op budgetten, financiële voortgang, risico’s en planningen. Je weet de vertaling te maken naar rapportages en stuurinformatie voor projectleiders en management. Op basis hiervan wordt gestuurd op geld, risico’s en voortgang.
Daarnaast ondersteun je het projectteam in de dagelijkse uitvoering van hun werkzaamheden. Denk aan het organiseren van overleggen, voorbereiden van besluitvorming, bewaken van acties en het zorgen voor een gestructureerde projectadministratie. Je werkt nauw samen met projectleiders, inhoudelijke specialisten, financiële adviseurs en externe partners.
Met jouw analytische blik, actieve houding, gestructureerde werkwijze en verbindende houding help je het projectteam om de veelheid aan werkzaamheden binnen De Run beheersbaar, transparant en goed georganiseerd te houden. Zo draag je direct bij aan de verdere ontwikkeling van één van de belangrijkste gebieden binnen de gemeente Veldhoven.
De gemeente Veldhoven werkt samen met het Rijk en regionale partners aan de toekomstbestendige ontwikkeling van De Run: een gebied dat zich de komende jaren verder ontwikkelt tot een modern, hoogwaardig en toekomstbestendig werk- en leefgebied. De Run is een complex stedelijk gebied waar wonen, werken, mobiliteit, duurzaamheid en innovatie samenkomen.
De interviews worden gevoerd begin april.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Maandag is een must, dan komt het kernteam waar de projectcoördinator deel van uit maakt bij elkaar.
Overig algemeen:
Onze algemene inkoopvoorwaarden zijn leidend en van toepassing.