Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
22 mei 2026Binnen de gemeentelijke organisatie is sprake van een achterstand in de administratieve en beleidsmatige verwerking van subsidieverantwoordingen binnen het beleidsveld Schulden en Armoede. Om deze reden wordt deze opdracht uitgezet gericht op het wegwerken van deze achterstanden en het op orde brengen van de subsidieverantwoordingen over het jaar 2025.
Het doel van de opdracht is het volledig, tijdig en controleerbaar verwerken van de subsidieverantwoordingen 2025 van diverse uitvoerende partijen binnen het domein Schulden en Armoede, zodanig dat:
Soest is een moderne, open en betrokken gemeente met een rijke historie
De gemeente bestaat al bijna 1.000 jaar en telt momenteel zo’n 48.000 inwoners. Het ligt aan de rand van de Utrechtse Heuvelrug, midden in de prachtige natuur van de Soester Duinen, en is rijk aan bossen, heide en weilanden.
We vormen samen met 300 professionals onze organisatie
Bij ons staan de kernwaarden vertrouwen, samen en leren centraal. Werken aan een toekomstbestendig Soest doe je samen met je collega’s, bestuur, de samenleving en partners. Dit alles met vertrouwen in elkaar. Daarbij leer je van de dingen die je doet en van je omgeving.
Als gemeentelijke organisatie werken we voor een diverse samenleving. Daarom vinden we het belangrijk dat onze organisatie net zo divers is.
Team
Team Maatschappelijke Ontwikkeling
De professionals die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De beste drie professionals worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige professionals worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
De opdracht wordt gegund aan de professional die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige professionals worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de opdracht niet te gunnen. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland in overleg. De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen zo snel als mogelijk bericht. Overige professionals ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Optie tot verlenging: Optie tot verlenging: 1x 2 maanden.
Hybride: De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr in overleg.
Overig algemeen:
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 10A. Deze functieschaal is (eventueel) verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de gelijke/gelijkwaardige beloning.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr in overleg
Overige informatie