Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
25 mrt 2026Montfoort is een relatief kleine gemeente, maar biedt qua ruimtelijke ordening veel variatie met o.a. twee (monumentale) kernen, ontwikkellocaties voor nieuwe woningen en een groot landelijk gebied.
Er zijn daarom veel verschillende uitdagingen binnen het ruimtelijk domein waar je aan gaat werken. Ervaring met verschillende type ontwikkelingen (landelijk, stedelijk, woningbouw, bedrijfsmatig enz) en vanuit een brede rol heeft daarom een meerwaarde. Je gaat aan de slag met diverse ontwikkelingen. De projectmatige ontwikkelingen zul ondersteunen als RO adviseur en verantwoordelijk zijn voor de beoordeling van de planologische stukken en begeleiding van de planologische procedure. Daarnaast zul je meerdere kleinere plannen in behandeling hebben waar je verantwoordelijk bent voor de ruimtelijke beoordeling, afweging en besluitvorming. Dit kunnen principeverzoeken, legalisatieonderzoeken of formele aanvragen zijn die veelal verlopen via BOPA of wijziging omgevingsplan. Verder zijn wij aan de slag met de gemeente brede planomzetting naar het definitieve omgevingsplan en gaat de voorkeur uit naar iemand die deels ook inzetbaar is als regelanalist of zich op dit punt wil ontwikkelen hiertoe. Tot slot verwachten wij dat in de loop van het jaar de functie van regelanalist toe te voegen aan deze opdracht.
“Gemeente Montfoort is een meer dan mooie gemeente in het Groene Hart van ons land. In totaal telt de gemeente zo’n 14.000 inwoners, die in en rondom de stad Montfoort en het dorp Linschoten wonen.
Gemeente Montfoort is ‘gewoon bijzonder en bijzonder gewoon’. We redeneren vanuit dienstverlening aan inwoners. We zetten in op samenwerking en zorgen dat uitvoering van werkzaamheden door derden goed gebeurt. De tijd dat werken bij een gemeente synoniem stond voor suf en saai is voorgoed voorbij. Jouw toekomstige collega’s zijn mensen met een visie. In onze organisatie ligt de verantwoordelijkheid bij de medewerkers en werken we op basis van drie kernwaarden: deskundig, betrokken en loyaal.
De algehele leiding van de organisatie is in handen van de directie. De directie bestaat uit de gemeentesecretaris/ algemeen directeur en een adjunct directeur. De dagelijkse leiding van de medewerkers in de diverse teams is in handen van teamcoördinatoren.“
De opdrachtgever beoordeelt de cv’s van de professionals die door administratieve partner zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria.
De professionals die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De beste drie professionals worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige professionals worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende professionals voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De professionals dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde professionals op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap één van de beoordeling worden herhaald.
De opdracht wordt gegund aan de professional die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige professionals worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op 20 april 2026 tussen 09:00 en 12:00 uur. De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op vrijdag 9 april 2026 bericht.
Optie tot verlenging: Optie tot verlenging: 2x 3 maanden
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
Voor het uitvoeren van de opdracht is afgifte van een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) een vereiste.
Gemeente Montfoort faciliteert geen ‘mobile devices’ zoals laptop en telefoon.
CV-eisen: Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen: De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.
Functieschaal: Deze functie is ingedeeld in functieschaal 10. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.