Begindatum:
8 sept 2025Einddatum:
8 mrt 2026Uren per week:
24 - 36Publicatiedatum:
4 aug 2025Voor deze opdracht is de gemeente Hardenberg op zoek naar een ervaren en zelfstandige professional die een brug weet te slaan tussen inwoners met een afstand tot de arbeidsmarkt en werkgevers in de regio. Je gaat aan de slag om de arbeidsparticipatie van mensen uit het landelijke doelgroepenregister en werkzoekenden met een uitkering te vergroten. Jij begeleidt hen intensief richting duurzame plaatsing op de arbeidsmarkt en adviseert werkgevers over de inzet van geschikte kandidaten en bijbehorende regelingen. Je voert intake- en diagnosegesprekken met kandidaten, brengt hun arbeidsmogelijkheden in kaart en coacht hen richting passend werk. Waar nodig zet je re-integratie-instrumenten in, zoals loonkostensubsidie of jobcoaching, om duurzame plaatsing mogelijk te maken. Tegelijkertijd benader je actief werkgevers, bouw je aan langdurige relaties en adviseer je over plaatsingsmogelijkheden en de bijbehorende wet- en regelgeving. Je voert onderhandelingen, maakt afspraken over werk- en ontwikkeltrajecten en verzorgt de administratieve afhandeling, zoals het opstellen van contracten en het toekennen van subsidies. Je bent dus zowel consulent werk als accountmanager: een energieke verbinder die schakelt tussen mens en organisatie. Daarbij houd je voortdurend zicht op knelpunten en kansen en draag je proactief bij aan de participatie van inwoners in de samenleving. Deze opdracht betreft vervanging wegens langdurige ziekte binnen het team. In eerste instantie bieden we een inzet van 36 uur per week. Afhankelijk van het re-integratieverloop van de zieke collegas kan het aantal benodigde uren in de loop van de opdracht worden bijgesteld, met een minimum van 24 uur per week. We zoeken daarom een flexibele professional die hierin kan mee bewegen. Daarnaast is er door de ziekte binnen het team een administratieve achterstand ontstaan. Een belangrijk onderdeel van de opdracht is het volledig bijwerken van dossiers, rapportages en systeemregistraties. We zoeken hiervoor iemand die accuraat werkt, snel schakelt en in korte tijd veel werk kan verzetten, zonder concessies te doen aan de kwaliteit van de administratieve vastlegging.
Wensen
Competenties
Werken voor de gemeente Hardenberg: Groei en bloei met ons mee
De gemeente Hardenberg is een fantastische plek om te wonen en te werken. Hier geniet je van het mooie platteland langs de Vecht en van de gezelligheid van een stad. Terwijl veel andere gemeenten kleiner worden, blijft de gemeente Hardenberg juist groeien. Inmiddels hebben we meer dan 62.935 inwoners. We willen Hardenberg verder laten groeien en ontwikkelen tot een moderne stad in een landelijke omgeving. Dit betekent dat we de regio willen versterken, het buitengebied aantrekkelijker willen maken en de voorzieningen willen verbeteren. We bouwen aan een duurzame economie die klaar is voor de toekomst, waarbij lokaal ondernemen een belangrijke rol speelt. Bij ons werk je met plezier aan deze plannen, samen met 550 enthousiaste collegas. We hechten veel waarde aan vriendelijkheid, betrouwbaarheid en een goede samenwerking. We geloven in de De Kracht van Gewoon Doen en pakken dingen praktisch aan.
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op woensdagochtend 20 augustus 2025 en vrijdagochtend 22 augustus 2025. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op dinsdag 19 augustus 2025 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen. De opdrachtgever zal om een geheimhoudingsverklaring vragen. De Opdrachtgever zal om een Uittreksel Handelsregister (KvK) vragen. De Opdrachtgever zal om een Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA) vragen. Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi). Voor opdrachtnemer geldt een Social Return (SROI) verplichting bij gegunde opdrachten hoger dan 400.000 binnen het DAS van de Talentenregio. Voor meer informatie zie: (https://talentenregiohuurtin.nl/wp-content/uploads/2024/10/SROI-bijlage-DAS-v2.pdf)