Bergstraat 4, 6711 DD Ede, Nederland
Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
6 mrt 2026Gemeente Ede werkt met partners aan Ede Centrum, Groen en Gastvrij 2030. We zetten erop in dat Edenaren weer meer van hun centrum houden en vaker naartoe gaan. Het centrum en omliggende gebieden ondergaan de komende jaren een forse verandering. Naast de binnenstad speelt ook de transformatie van de Klaphekweg, van bedrijventerrein naar een gemengd stedelijk gebied, hierin een belangrijke rol.
Er wordt ingezet op de volgende vijf centrale thema’s die vooral inzet op het organiseren en verbinden van mensen en initiatieven vragen:
Voor deze gebiedsopgave zoekt Gemeente Ede een senior projectleider die voor de ruim 50 (grote en kleine) transformatieopgaven in en om het centrum centrale regie en in andere transformatiegebieden, zoals Klaphekweg kan voeren. Die de brug slaat tussen ruimtelijke ontwikkeling (RO) en vastgoedontwikkeling. Die snel kan schakelen in een dynamische omgeving en in staat is om gemeentelijke belangen professioneel te bewaken in samenwerking met marktpartijen die hier veelal de vastgoedontwikkeling uitvoeren.
Ede is veelzijdig: wonen, werken, recreëren kent in Ede vele smaken. Van het levendig centrum in de stad Ede tot het gevarieerde buitengebied en de natuur van de Veluwe. Een groot gebied met dorpen en stad. We kijken hoe we inwoners verder helpen door goed te luisteren. En geven duidelijk aan wat we te bieden hebben. Wist je dat we bij onze gemeente de nadruk op voedsel en gezondheid leggen? Tegelijkertijd focussen we met zo’n 1200 collega’s op andere belangrijke zaken. Denk aan het zorgen voor voldoende woningen en het werken aan leefbaarheid en duurzaamheid. Voor iedereen, want iedereen is welkom. Onze samenleving en omgeving is continu in ontwikkeling, wij bewegen mee en kijken vooruit. Dat maakt ons wendbaar en weerbaar.
Stap 1: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de cv’s van de professionals die door administratieve partner zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria.
Relevante werkervaring op soortgelijke opdrachten.
Relevante werkervaring bij soortgelijke organisaties.
De professionals die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De beste professionals worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige professionals worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
Stap 2: Selectiegesprek
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende professionals voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De professionals dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde professionals op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap één van de beoordeling worden herhaald.
De opdracht wordt gegund aan de professional die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige professionals worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan je wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
Optie tot verlenging: 4x 6 maanden
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.
Indien administratieve partner personeel ter beschikking stelt, staat administratieve partner in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).
Als onderdeel van de aanbestedingsprocedure vindt een screening plaats op integriteit, betrouwbaarheid en zelfstandigheid. Deze screening omvat onder meer een online controle van openbare bronnen en een beoordeling van de arbeidsrelatie conform de Wet DBA. De screening is verplicht en wordt uitgevoerd vóór gunning. De resultaten kunnen leiden tot uitsluiting van deelname.
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 12. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Administratieve partner brengt voor deze opdracht €1,90 per gewerkt uur in rekening bij de winnende leverancier.
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr