Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
16 apr 2026De Fiscaaltoezichthouder Parkeren wordt ingezet ten behoeve van de parkeerhandhaving op straat. Er wordt gecontroleerd op betalingen/vergunningen tijdens het parkeren in centrum Doesburg en vergunningsgebieden en legt eventueel naheffingsaanslagen (“bekeuren”) op. De professional werkt alleen in uniform van toezicht. Een rijbewijs is een pré.
Organisatie
Doesburg is een kleine gemeente van zo'n 11.000 inwoners. Met ruim 100 medewerkers zorgen we ervoor dat het voor inwoners, ondernemers en bezoekers prettig wonen, werken en recreëren is in onze stad.
Wat maakt werken bij Doesburg fijn? We zijn een compacte en dynamische organisatie, volop in ontwikkeling. De organisatie is verdeeld in vier afdelingen, met daarin samenwerkende teams die staan voor goede dienstverlening aan de inwoners. De verantwoordelijkheid ligt laag binnen de organisatie en de lijnen met het bestuur zijn kort. In een team werk je samen met behulpzame en talentvolle collega’s in een informele sfeer.
In Doesburg krijg je de kans om alles uit jezelf te halen, kun je je eigen werk regisseren en heb je een breed takenpakket. Spreekt dat je aan? Kom dan werken bij de gemeente Doesburg!
Serviceteam
Parkeertoezicht maakt onderdeel uit van het serviceteam. In dit team zitten 8 andere collega’s die het dagelijks operationeel onderhoud verrichten aan onze mooie stad . Dezelfde locatie als waar de collega’s van ons beheerteam hun dag starten. Dat betekent korte lijntjes, snel afstemmen met elkaar en een goed zicht op de praktijk van alledag. Bij beheer gaan we over alle facetten van de Doesburgse leefomgeving: groen en spelen, verkeer, reiniging en grondstoffenbeheer, riolering, wegbeheer en handhaving en de bijbehorende informatie.
Stap 1: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de cv’s van de professionals die door de administratieve partner zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria.
De professionals die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De beste professionals worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige professionals worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
Stap 2: Selectiegesprek
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende professionals voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De professionals dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde professionals op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap één van de beoordeling worden herhaald.
De opdracht wordt gegund aan de professional die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige professionals worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
Optie tot verlenging: Mogelijk maar nog niet bekend
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 4/5. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Fee administratieve partner
De administratieve partner brengt voor deze opdracht €1,90 per gewerkt uur in rekening bij de winnende leverancier.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: te bepalen in overleg, graag vanuit gemiddeld aantal uren werken.
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zullen in overleg gepland worden met de professionals. De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op bericht. Overige professionals ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Overige informatie