Begindatum:
1 jul 2026Einddatum:
31 dec 2026Publicatiedatum:
10 jun 2026Werkzaamheden
Gemeentelijke organisatie
De gemeentelijke organisatie bestaat uit 5 clusters, een bestuurs- en concernstaf, 7 stadsdelen en 1 stadsgebied. De stadsdelen besturen samen met de gemeenteraad, burgemeester en wethouders de stad Amsterdam. De 5 clusters zijn: Ruimte en Economie, Sociaal, Stadbeheer, Bedrijfsvoering, Digitalisering, Innovatie en Informatie. De clusters hebben expertise op een specifiek terrein, zoals sport, jeugd of parkeren. Zij werken beleid uit tot stadsbrede kaders waarbinnen de stadsdelen het uitvoerende werk kunnen doen. Ook bieden zij directe ondersteuning aan bewoners die dit nodig hebben, bijvoorbeeld op het gebied van participatie of werk. De stadsdelen houden zich onder andere bezig met de inrichting van straten en pleinen, groen en parken en welzijnswerk in de buurt. Ze zorgen ervoor dat wat ze doen, past bij de behoeften in hun stadsdeel en bij het beleid voor de hele stad.Vakgroep Softwareontwikkeling
Je valt formeel onder de vakgroep softwareontwikkeling. Deze bestaat uit circa 120 professionals en levert mensen en kennis aan ontwikkelteams in de stad. De vakgroep zorgt voor de vaststelling van ontwikkelstandaarden, stimuleert samenwerking onder vakgenoten via gildes en faciliteert hergebruik van code via generieke componenten. In ons ontwikkelwerk maken we gebruik van moderne methodes en technieken, waaronder REST APIs, Kubernetes en Docker om onze applicaties in de Azure Cloud te draaien.Team Netherlands 3D
Vanuit de vakgroep word je ingezet bij team Netherlands 3D. Dit team bouwt aan een online visualisatieplatform waarbij gebruikers uit allerlei (web)bronnen data integraal bijeen kunnen brengen en visualiseren. Het is ook mogelijk lokale data toe te voegen, bijvoorbeeld van bouwplannen of themagerichte datasets. Het integrale beeld dat zo ontstaat, ondersteunt stedenbouwkundigen en ruimtelijk beleidsmakers. In het team zitten Unity developers, expertise op het gebied van UI/UX, een scrummaster en een productowner. Uniek is dat het team is samengesteld uit collega's van 4 organisaties. Naast ruimte voor informele gezelligheid is het hoogtepunt ongetwijfeld de eindejaarsspecial, waarbij het team een paar dagen de vrijheid krijgt om een speciale versie van Netherlands 3D te ontwikkelen voor de feestdagen.
Optie tot verlenging: Ja, de Gemeente heeft de mogelijkheid de Overeenkomst meerdere keren te verlengen tegen dezelfde voorwaarden en condities, met dien verstande dat de totale maximale duur van de Overeenkomst de 24 maanden niet mag overschrijden.
Hybride: Geen verdere informatie.
Overig algemeen:
De generieke functienaam voor deze aanvraag is: Medewerker Beleidsrealisatie F en wordt beloond in schaal: 12.
De gegevens van de professional worden onder andere gebruikt voor het aanvragen van de VOG indien hij/zij de functie krijgt.
Bijlage 5 Integriteits- en geheimhoudingsverklaring, is op deze overeenkomst van toepassing.
Het uurtarief (exclusief BTW) dat je opgeeft is inclusief reis- en verblijfkosten, indexatie en overige bijkomende kosten voor de gehele duur van de opdracht en optionele verlengingen. Indien het opgegeven tarief de aangegeven range of het maximumtarief overschrijdt wordt je offerte terzijde gelegd (knock out).
Je dient minimaal 1 relevante referentie op te geven van de aangeboden professional. Na afstemming met de professional en na het gesprek kan de opdrachtgever besluiten om in contact te treden met de referentie. Om de objectiviteit van de referentie te waarborgen, mag de organisatie die een offerte indient zichzelf of een medewerker niet als referent opgeven. Let op! De referent dient op de hoogte te zijn.