Logo van Gemeente Amsterdam
Logo van Gemeente Amsterdam

Cluster Stadsbeheer - Senior Medewerker vergunningen evenementen

Amstel 1, 1011 PN Amsterdam, Nederland

Sluit over 10 dagen

Begindatum:

3 jun 2024

Einddatum:

17 feb 2027

Uren per week:

32 - 36

Publicatiedatum:

6 aug 2026
Opdracht tarief 110Opdracht uren 32 - 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

In de functie van senior Medewerker Vergunningen Evenementen coördineer je de behandeling van evenementenvergunningaanvragen. Je toetst de aanvragen aan relevante wet- en regelgeving en beleid en je coördineert de interne afstemming en advisering. Hierbij zal je steeds samenwerken met andere betrokken afdelingen en adviseurs. Daarnaast ben je beschikbaar voor inhoudelijke vragen van je collega's en toets je collegiaal elkaars aanvragen. Ook heb je een belangrijke functie in het informeren van ondernemers of andere belanghebbenden over mogelijkheden, onmogelijkheden en wettelijke vereisten voor het organiseren van een evenement. Je bent aanspreekpunt voor de gebiedsteams en voor de stedelijke beleidsafdelingen Evenementen en denkt daarnaast mee in het verbeteren van de processen voor klant en organisatie.

Werkzaamheden:

  • Je behandelt complexe aanvragen voor evenementen en stuurt op een tijdige en inhoudelijk correcte afhandeling van alle vergunningen;
  • Je bent zowel tijdens als na de behandeling van de vergunning als dossierhouder aanspreekpunt voor Toezicht en Handhaving, het Juridisch Bureau (bezwaar en beroep) en andere interne afdelingen en externe partners;
  • Je bereidt bestuurlijke besluitvorming voor, neemt deel aan overleg met interne en externe partners, soms in de rol van voorzitter;
  • Je neemt deel aan overleg met interne en externe partners, soms in de rol van voorzitter;
  • Je beantwoordt vragen van interne en externe partners en draagt bij aan een stimulerende werksfeer en een gezamenlijk resultaat.

Eisen

  • De professional is in de afgelopen 2 jaar niet in loondienst geweest bij de gemeente Amsterdam.
  • De professional moet op het moment van de start van de opdracht in loondienst zijn van je organisatie voor minimaal het aantal uren en de looptijd van de opdracht (incl. eventuele verlengingen).
  • Je voegt het cv toe van de professional. Het cv is opgesteld in het Nederlands en is maximaal 5 A4 groot.
  • De professional beschikt minimaal over een HBO werk- en denkniveau. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Geef in maximaal 1 A4 aan waarom je professional de meest geschikte is voor deze opdracht.
  • De professional is in het bezit van een gespecialiseerde opleiding over evenementen en drank en horecawet gevolgd. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv. Je professional moet het document meenemen naar het interview zodat de opdrachtgever kan controleren of deze voldoet.
  • De professional heeft aantoonbare ervaring met het schrijven van adviezen en besluiten. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • De professional is breed inzetbaar als medewerker APV, ook in te zetten op horeca. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • De professional heeft ruime ervaring met direct adviseren aan College of bestuur. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.

Wensen en competenties

Wensen

  • De professional is breed inzetbaar als medewerker APV, ook in te zetten op horeca. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.

Organisatie en team

Gemeentelijke organisatie

De gemeentelijke organisatie bestaat uit 5 clusters, een bestuurs- en concernstaf, 7 stadsdelen en 1 stadsgebied. De stadsdelen besturen samen met de gemeenteraad, burgemeester en wethouders de stad Amsterdam. De 5 clusters zijn: Ruimte en Economie, Sociaal, Stadbeheer, Bedrijfsvoering, Digitalisering, Innovatie en Informatie. De clusters hebben expertise op een specifiek terrein, zoals sport, jeugd of parkeren. Zij werken beleid uit tot stadsbrede kaders waarbinnen de stadsdelen het uitvoerende werk kunnen doen. Ook bieden zij directe ondersteuning aan bewoners die dit nodig hebben, bijvoorbeeld op het gebied van participatie of werk. De stadsdelen houden zich onder andere bezig met de inrichting van straten en pleinen, groen en parken en welzijnswerk in de buurt. Ze zorgen ervoor dat wat ze doen, past bij de behoeften in hun stadsdeel en bij het beleid voor de hele stad. Meer informatie over de gemeentelijke organisatie is te vinden op: .

De opdrachtgever

We willen een goede werkgever zijn die ervoor zorgt dat alle collega's zich gezien en gewaardeerd voelen. We koesteren verschillen tussen collega's, al die verschillen zorgen voor betere resultaten voor onze organisatie en onze stad. We streven daarbij naar een personeelsbestand dat een afspiegeling is van de beroepsbevolking van Amsterdam. Dus wie jij ook bent: bij ons ben je van harte welkom! Ruim 144.000 mensen wonen, winkelen en werken in de levendige buurten van West en vinden rust en vertier in de parken. Er worden jaarlijks talloze evenementen georganiseerd. Maar daarmee komt een verantwoordelijkheid om alles wel in goede banen te leiden. Bij de directie Vergunningen, Toezicht & Handhaving (VTH) vervullen wij een sleutelrol. De directie Vergunningen, Toezicht en Handhaving (VTH) is verantwoordelijk voor het toetsen van vergunningsaanvragen, het toezicht en de handhaving in de bebouwde ruimte. De medewerkers zien toe op de naleving van regelgeving en vergunningen en treden op ter voorkoming of beëindiging van overtredingen en de ongewenste effecten hiervan. De gemeente Amsterdam werkt graag op een eenduidige manier in het verlenen van diensten aan klanten. Voortdurend zijn we op zoek naar de beste samenwerkingsvorm en het zo uniform mogelijk bedienen van de Amsterdamse burgers en ondernemers. De directie bestaat uit verschillende afdelingen: Vergunningen Bouw, Vergunningen Gebruik, Toezicht & Handhaving. De directie VTH bestaat uit ruim 700 collega's.

Gespreksinformatie

  • Een interview maakt deel uit van het selectieproces en de aangeboden professional kan in de evaluatiefase van de offerteaanbiedingen uitgenodigd worden voor een gesprek. Jij dient daarom beschikbaar te zijn voor het interview.
  • Aantal professionals op interview: 3
  • Planning interviews: Binnen 2 weken na sluiting.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 fte
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Ja, de Gemeente heeft de mogelijkheid de Overeenkomst meerdere keren te verlengen tegen dezelfde voorwaarden en condities, met dien verstande dat de totale maximale duur van de Overeenkomst de 24 maanden niet mag overschrijden.

Hybride: Geen verdere informatie.

Overig algemeen:

De werklocatie is Buikslotermeerplein 2000, 1025 XL, Amsterdam.

De gegevens van de professional worden onder andere gebruikt voor het uitnodigen voor een interview en het aanvragen van de VOG indien jij de functie krijgt.

Bijlage 5 Integriteits- en geheimhoudingsverklaring, is op deze overeenkomst van toepassing.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Onze adviseurs staan je graag persoonlijk te woord op maandag t/m vrijdag tussen 09:00 en 17:00 uur. Je kunt jouw vraag alvast stellen via de contactpagina of kom terug op een ander tijdstip!
Opdracht Adviseur