De inhuuropdracht is verlopen. Je kunt hieronder verder lezen.
Omschrijving
Met jouw energie kan het
Jij helpt ons met de overstap naar SAP S4HANA met jouw kennis over SAP PPM. Je werkt samen met een ervaren team om de overstap te realiseren en zorgt ervoor dat ook na de overstap ons systeem optimaal blijft werken.
Zo ga jij deze uitdaging aan
Jij leert hoe je projecten en portfolio's moet opzetten binnen SAP. Je creëert en onderhoudt de portfolio hiërarchieën. Daarbij ben je ook bekend met financiële planning en integratie met SAP FICO.
Dit worden jouw verantwoordelijkheden:
SAP Portfolio en Project Management (PPM)
- Project- en Portfolio Management: Expertise in het opzetten en beheren van projecten en portfolio's, inclusief prioritering en resource management.
- Portfolio Structuur: Vaardigheid in het creëren en onderhouden van portfolio hiërarchieën en het definiëren van portfolio-elementen.
- Financial Planning: Ervaring met financiële planning binnen PPM, en de financiële integratie met SAP PS.
- Resource Planning: Ervaring met resource allocation en capaciteitsplanning binnen PPM, en de resource integratie met SAP PS.
- Portfolio Reporting: Kennis van rapportagemogelijkheden binnen PPM voor het volgen en analyseren van portfolio prestaties.
- Workflow Configuratie: Configuratie van workflows en goedkeuringsprocessen binnen PPM.
SAP Project Systems (PS):
- Projectstructuren: Ervaring in het opzetten van Work Breakdown Structures (WBS) binnen SAP PS.
- Financieel Management: Goede kennis van kosten- en opbrengstplanning, inclusief budgettering en forecasting in SAP PS.
- Integratie: Kennis van integratiepunten tussen SAP PS en andere SAP modules zoals FI/CO, MM, en SD.
- Periodieke Afsluiting: Ervaring met periodieke afsluitingsactiviteiten zoals resultaatsanalyse, afrekeningen, etc.
- Rapportages en Analyses: Vaardigheid in het gebruik van SAP rapportage tools en technieken voor projectcontrole en analyse.
Eisen
- Minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring met de SAP applicaties in de richting SD, FI-CO, EAM, MM.
Wensen en competenties
Wensen
- Ervaring met PPM (Portfolio- & projectmanagement) & PS (Project Systemen) is een pre.
- Aantoonbare kennis en ervaring met portfolio management, projectmanagement en plannings- & budgetteringsprocessen is een pre.
Competenties
- Analytisch en Probleemoplossend: Sterke analytische vaardigheden en het vermogen om complexe problemen effectief op te lossen.
- Communicatief: Uitstekende communicatieve en interpersoonlijke vaardigheden, met het vermogen om technische concepten aan niet-technische stakeholders uit te leggen.
- Zelfstandig en Teamgericht: Vermogen om zowel zelfstandig als in een teamomgeving te werken.
- Proactief en Klantgericht: Proactieve houding en klantgerichte benadering in het leveren van oplossingen.
Organisatie en team
Je zet je schouders eronder met ...
Jouw collega's van het SAP PPM team. Samen gaan jullie aan de slag om de overgang naar SAP S4HANA op dit gebied zo soepel mogelijk te laten verlopen. Daarbij werk je ook samen met collega's van het SAP PS en SAC teams.
Enexis
Overige informatie
Benodigd aantal professionals: 1 persoon
Hybride werken: Nee
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Locatie Den Bosch, af en toe Arnhem.
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.
Overig algemeen:
Extra info
- Dit is een detavast vacature waarbij Enexis de professional graag wil overnemen na 1 jaar detachering. Graag salarisindicatie doorgeven bij aanbieding.
- Locatie Den Bosch, af en toe Arnhem.