Rijnstraat 8, 2511 EP Den Haag, Nederland
Begindatum:
1 nov 2026Einddatum:
31 okt 2027Publicatiedatum:
9 okt 2026Het COA (Centraal Orgaan opvang Asielzoekers) is verantwoordelijk voor de opvang en begeleiding van asielzoekers in Nederland. Onze dienstverlening vraagt om een betrouwbare, transparante en goed ingeregelde informatievoorziening. De ICT-afdeling speelt hierin een centrale rol door systemen en processen zo in te richten dat ze effectief bijdragen aan onze maatschappelijke taak.
Dit ga je doen
Het COA is een organisatie die voortdurend meebeweegt met de politieke en maatschappelijke realiteit. Dat vraagt IT die snel kan schakelen. Dat lukt alleen als we het serieus aanpakken: met bouwstenen die herbruikbaar zijn, met tests die aantonen dat een oplossing doet wat hij moet doen, en met kaders rond privacy en informatiebeveiliging die vanaf de eerste regel code meedraaien. Dat is precies het werk waar je voor aan de slag gaat bij het COA.
Technisch bouw je op .NET, TypeScript, cloud native en in containers. Je zorgt dat het geheel testbaar is en automatisch door de ontwikkelstraat rolt, zodat tempo niet ten koste gaat van kwaliteit. Je maakt keuzes die verder reiken dan deze applicatie.
Daarnaast neem je collega's mee. Andere teams kijken naar wat jullie doen en willen het overnemen. Je legt uit, je bouwt de eerste keer mee en je hebt het geduld om het een tweede en een derde keer te doen. Samen zorgen jullie voor IT die menswaardige opvang verrijkt.
Concrete taken en verantwoordelijkheden
Waarom Senior Full Stack Engineer bij het COA?
Organisatiecontext
Het COA (Centraal Orgaan opvang Asielzoekers) is verantwoordelijk voor de opvang en begeleiding van asielzoekers in Nederland. Onze dienstverlening vraagt om een betrouwbare, transparante en goed ingeregelde informatievoorziening. De ICT-afdeling speelt hierin een centrale rol door systemen en processen zo in te richten dat ze effectief bijdragen aan onze maatschappelijke taak.
Het team
Het Team Opvang en Keten (TOK) is onderdeel van COA ICT. TOK ontwikkelt en beheert applicaties die essentieel zijn voor de dagelijkse werkzaamheden van het COA, van de systemen voor de medewerkers op de opvanglocaties tot de informatie-uitwisseling met gemeenten en ketenpartners. We werken hybride en zijn 2 dagen fysiek aanwezig. Kennis delen we in werkgroepen en guilds, waarin je als Tech Lead een leidende rol hebt.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Hybride werken is mogelijk, met aanwezigheid in Den Haag op twee vaste dagen (in overleg).
Overig algemeen:
Een VOG is verplicht voor aanvang van de opdracht