Naritaweg 150, 1043 CA Amsterdam, Nederland
Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
2 apr 2026Weet de professional van de veiligheid een sluitend geheel te maken? Dan komen we graag met de professional in contact. Als Service & Contractmanager Fysieke Veiligheid zorgt de professional dat systemen, leveranciers en processen naadloos samenwerken. Zo houdt de professional het CBR veilig, betrouwbaar en in control.
Als Service & Contractmanager Fysieke Veiligheid werkt de professional op het snijvlak van veiligheid, beveiliging en contractmanagement. De professional draagt er zorg voor dat fysiek beveiliging en veiligheidssystemen van het CBR betrouwbaar en goed functioneren. De professional is degene die overzicht houdt, ingrijpt waar nodig en vooruitkijkt. De professional doet niet alleen wat gevraagd wordt maar vooral wat nodig is om het CBR “in control” te houden op het gebied van uitbestede beveiligingsdiensten en veiligheidssystemen (zoals toegangsverlening, CCTV en inbraak-alarmering).
De professional combineert operationeel beheer van de dagelijkse gang van zaken met overzicht op het grotere geheel. De professional werkt nauw samen met de externe leveranciers, maar ook intern met o.a. Inkoop, ICT, Huisvesting en JuZa. De professional denkt mee over hoe veiligheid optimaal kan worden ingericht bij nieuwbouw, renovatie en veranderende risico’s – zowel m.b.t. fysieke beveiliging alsook technische oplossingen. Vanuit de ervaring, inzicht en betrokkenheid heeft de professional hierin een sturende en coördinerende rol.
De professional is succesvol wanneer de fysieke veiligheid van CBR-locaties, medewerkers en bezoekers is geborgd met goed functionerende beveiliging en veiligheidssystemen. Dit realiseer de professional vanuit goed service- en contractmanagement op het domein Fysieke Veiligheid - met gecontracteerde partners voor beveiligingsdiensten, leveranciers van veiligheidssystemen en interne samenwerking binnen het werkgebied.
Naast de dagelijkse operationele uitvoering is de professional actief betrokken en geeft input om te komen tot succesvolle projecten en allocatie van huisvesting, waarbij het domein Fysieke Veiligheid in de meest brede zin is meegenomen.
In de doorontwikkeling van veiligheidssystemen draagt de professional zorg voor de logische, toekomstgerichte inrichting en optimale aansluiting op de dagelijkse praktijk van het CBR in alle facetten van de dienstverlening.
Over het CBR
Bij het CBR doen we werk dat ertoe doet. Dagelijks werken we met meer dan 1.800 medewerkers aan de verkeersveiligheid, zodat aan het eind van de dag iedereen veilig thuiskomt. We nemen jaarlijks meer dan een miljoen theorie- en praktijkexamens af en beoordelen of bestuurders medisch geschikt zijn om deel te nemen aan het verkeer. Als maatschappelijke organisatie staan we midden in de samenleving: 95 procent van de Nederlanders komt op enig moment in zijn leven bij ons langs.
Organisatiecultuur
Het CBR kenmerkt zich door een informele en platte organisatiestructuur. Hierdoor kan de professional makkelijk bij iemand binnenlopen, vragen stellen en samenwerken. Hier bepaalt de professional zelf, tot op grote hoogte, hoe ver de invloed en betrokkenheid reiken. Dit alles maakt het CBR een inspirerende plek die niet alleen uitnodigt om te komen werken, maar ook om te blijven werken en een bijdrage te leveren aan het grotere doel van verkeersveiligheid in Nederland.
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op maandag 13 april 2026. De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op vrijdag 10 april 2026 bericht. Overige professionals ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Optie tot verlenging: Mogelijk maar nog niet bekend
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
Voor het uitvoeren van de opdracht is afgifte van een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) een vereiste.
BYOD (bring your own device): voor deze opdracht moet de professional gebruik maken van eigen. Nee
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 70. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Motivatie opgesteld door de professional zelf, toegevoegd als één document achter het cv.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma t/m vrij