Zonnebaan 9, 3542 EA Utrecht, Nederland
Begindatum:
6 apr 2026Einddatum:
30 sept 2026Publicatiedatum:
19 mrt 2026Jij staat als allround business analist in het hart van de innovatie waarbij je mbo-scholen, hogescholen en universiteiten ondersteunt in hun transformatieproces. Je bent pro-actief, een echte doener. Je adviseert instellingen en helpt ze actief en pragmatisch om tot over implementatie over te gaan. Je weet vastgelopen processen los te trekken en je focus ligt op resultaat en executie. Je bent deskundig en hebt lef.
Jouw werkzaamheden en verantwoordelijkheden
Met jouw scherpe analysevaardigheden en nieuwsgierige instelling vertaal je complexe vraagstukken van instellingen naar heldere, praktische oplossingen. Je schakelt moeiteloos tussen business- en informatieanalyses, altijd met oog voor het grotere plaatje. Of je nu werkt aan de voorziening voor een instellingsonafhankelijke, digitale identiteit of het ontsluiten van leeraanbod via de Open Onderwijs API, jouw input is cruciaal. Door jouw vermogen om overzicht te creeren, help je het team te werken aan de juiste analyses op het juiste moment. Je weet dit helder te communiceren naar alle betrokkenen.
Je werkt nauw samen met verschillende teams en stakeholders, waarbij je:
Niet bekend
Het adoptieteam
Het adoptieteam van Npuls helpt de instellingen in het publieke vervolgonderwijs om aan te sluiten op de sectorvoorzieningen die nodig zijn om de toekomst van het onderwijs te realiseren. Het biedt procesmatige en technische ondersteuning en adviseert over de benodigde aanpassingen. Door middel van gesprekken, moderne tools en een adoptiestrategie per instelling, zorgen ze dat instellingen een vliegende start kunnen maken in hun transformatie.
De business analist werkt vanuit het adoptieteam. Dit team bestaat uit meerdere specialisten (15 personen) die vanuit techniek, beleid en processen kunnen adviseren. Samen met de architecten zorg je ervoor dat onze analyses niet alleen ambitieus zijn, maar ook veilig en in lijn met onze architectuur- en kwaliteitsrichtlijnen.
Je werkt nauw samen met collega's in de productteams van SURF en collega's in het programma Npuls. Je werkt deels bij de instellingen, deels op kantoor van SURF Utrecht, en er is de mogelijkheid om deels thuis te werken.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Je werkt deels bij de instellingen, deels op kantoor van SURF Utrecht, en er is de mogelijkheid om deels thuis te werken.
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.
Overig algemeen:
VOG vereist: Nee