Logo van CCV
Logo van CCV

HR Officer

CCV

Westervoortsedijk 55, 6827 AT Arnhem

Sluit over 5 dagen

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

31 mrt 2027

Uren per week:

32 - 40

Publicatiedatum:

6 aug 2026
Opdracht tarief 85Opdracht uren 32 - 40
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Voor CCV zijn wij op zoek naar een Senior HR Officer voor 32 tot 40 uur.

Je bent een ervaren HR-professional die snel schakelt en zich moeiteloos beweegt binnen een dynamische organisatie. Je combineert een hands-on mentaliteit met een analytische blik en voelt je thuis in zowel de dagelijkse HR-operatie als het verbeteren van processen, systemen en datakwaliteit. Je neemt eigenaarschap, werkt zelfstandig en weet verschillende stakeholders op een prettige en effectieve manier te verbinden.

Uiteindelijk zoeken we een Senior HR Officer – Operations, HR Data & Functioneel Beheer. Een ervaren HR-professional die verantwoordelijk is voor een correcte en efficiënte uitvoering van de dagelijkse HR-administratie en processen. Met een sterke affiniteit voor HR-systemen, data en procesoptimalisatie. Je zorgt ervoor dat HR-systemen optimaal functioneren, ondersteunt de organisatie met betrouwbare HR-data en rapportages, is verantwoordelijk voor het functioneel beheer van HR-systemen en speelt een belangrijke rol bij de implementatie van Workday.

Voor deze interim-opdracht zoeken wij een ervaren Senior HR Officer die de dagelijkse HR-operatie combineert met het optimaliseren van processen, systemen en HR-data. Je zorgt voor een betrouwbare uitvoering van de HR-processen rondom in-, door- en uitstroom, verzuim en personeelsmutaties en bent een belangrijk aanspreekpunt voor medewerkers en leidinggevenden bij operationele HR-vraagstukken.

Daarnaast lever je een actieve bijdrage aan HR-projecten, waaronder de implementatie van Workday, en draag je bij aan rapportages, datakwaliteit en procesverbeteringen. Je werkt nauw samen met collega's binnen het internationale HR-team, de HR-counterparts van Fiserv en interne stakeholders binnen CCV, waaronder IT, Inkoop en Finance.

Wat ga je doen?
Jij zorgt ervoor dat de dagelijkse HR-processen soepel verlopen en bent een belangrijke sparringpartner voor medewerkers, leidinggevenden en collega's. Tegelijkertijd kijk je met een kritische blik naar de inrichting van processen en de kwaliteit van HR-data. Je signaleert verbeterkansen, neemt initiatief en draagt bij aan aan de verdere ontwikkeling en professionalisering van ons HR team.

Werkzaamheden

  • Het verwerken en coördineren van de HR-administratie rondom in-, door- en uitstroom;
  • Fungeren als eerste aanspreekpunt voor medewerkers en leidinggevenden bij operationele HR-vraagstukken;
  • Operationele ondersteuning op het gebied van nieuwe en/of lopende HR-projecten.
  • De komende periode staat in het teken van het integreren en harmoniseren van HR processen en beleid met Fiserv. Eén van de grotere projecten zal de overgang naar een nieuw HR systeem: Workday zijn. Hierin speel je een belangrijke rol.
  • Bijdragen aan rapportages, datakwaliteit en optimalisatie van HR (werk)processen;
  • Het samenwerken met de externe payrollpartner voor een correcte salarisverwerking;
  • Ondersteunen bij het functioneel beheer van het huidige personeelssysteem YouServe.

Eisen

  • Je hebt HBO werk- en denkniveau;
  • Je hebt minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie binnen HR/HR Operations;
  • Je hebt actuele kennis van Nederlandse wet- en regelgeving op het gebied van HR;
  • Je hebt ervaring met HR-systemen, bij voorkeur Youforce/Visma Raet en/of Workday;
  • Je hebt ervaring met HR-rapportages, datakwaliteit en het analyseren van HR-data;
  • Je hebt een goede beheersing van Excel en ervaring met het werken met SharePoint;
  • Je hebt affiniteit met IT, digitalisering en procesoptimalisatie;
  • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.

Wensen en competenties

Competenties

  • Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden en het vermogen om effectief te schakelen met verschillende stakeholders;
  • Je voelt je verantwoordelijk voor je werk en pakt zaken zelfstandig op;
  • Je bent communicatief sterk en schakelt gemakkelijk met verschillende (internationale) stakeholders;
  • Je neemt eigenaarschap, schuwt het nemen van initiatief niet en weet kansen voor verbetering van processen en systemen om te zetten in concrete acties;
  • Je werkt nauwkeurig en hebt oog voor kwaliteit en detail;
  • Je schakelt gemakkelijk tussen operationele taken, HR-projecten en systemen;
  • Je denkt in oplossingen en houdt overzicht, ook in een dynamische omgeving.

Organisatie en team

CCV is sinds kort onderdeel van Fiserv en daarmee onderdeel van een van de grootste mondiale spelers in de snel veranderende markt van elektronisch betalingsverkeer. We bevinden ons midden in een belangrijke transitie. Naast de dagelijkse HR-dienstverlening werken we aan de harmonisatie van onze HR-processen, dienstverlening en systemen binnen Fiserv.

Bij CCV werken we continue aan innovatieve betaaloplossingen. Grote kans dat jij dagelijks met ons in aanraking komt wanneer je een betaling doet! Onze klanten zijn ondernemers, groot en klein, en elke dag faciliteren we met trots miljoenen transacties. Om dit te realiseren werken we samen, zijn we betrouwbaar en omarmen we de nieuwste ontwikkelingen. Dit komt allemaal samen in je nieuwe werkomgeving: we zijn ambitieus, toekomstgericht, open en collegiaal.

Je maakt onderdeel van een gedreven en enthousiast internationaal HR team dat bestaat uit 21 HR professionals, zoals (Senior) HR Business Partners, (Senior) Recruiters, HR Payrol & Support Officers en HR Experts. Tijdens internationale overleggen spreken we Engels.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Nee

Hybride: Hybride werken is mogelijk na de inwerkperiode, met een vereiste van minimaal 2 dagen per week op het hoofdkantoor in Arnhem.

Overig algemeen:

De inzet valt in schaal 13 van de CCV cao.

Screening
Pre-employmentscreening: Als je mag starten bij de klant, dan zal er een pre-employmentscreening plaatsvinden. Wij sturen je op dat moment de daarvoor benodigde documenten toe. Je mag pas starten na afronding van de pre-employmentscreening.

Je beschikt over een legitimatiebewijs (een paspoort of identiteitskaart), welke bij intake én op de startdatum van het contract geldig is en ter controle kan worden overlegd.



Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Nina de Jong via nina.dejong@kbenp.nl of met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Contractmedewerker & Opdracht Adviseur Nina de Jong
Nina de Jong
Contractmedewerker & Opdracht Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: di, wo, do, vr