De inhuuropdracht is verlopen. Je kunt hieronder verder lezen.
Omschrijving
De professional faciliteert onze data scientists en ML/AI engineers met een stabiele, geavanceerde omgeving en draagt bij aan de ontwikkeling, implementatie en migratie van ML/AI-workloads naar nieuwe OpenShift-clusters en beheert onze bestaande clusters. Verder werkt de professional mee aan de inrichting van ons platform voor Generatie AI. Hierbij maakt de professional gebruik van de diensten van ons datacenter om innovatie optimaal te ondersteunen. Met technologieen als Kubernetes, Helm, Tekton, ArgoCD (GitOps), ML-modellen en AI-tools ontwikkelt en beheert de professional generieke producten volgens Infrastructure as Code-principes. De professional werkt agile samen met collega's binnen en buiten het team en onderzoekt continu nieuwe technieken en werkwijzen om de efficientie van het CoE en de ondersteuning van het klantenablementteam te verbeteren.
Binnen de afdeling maakt de professional deel uit van het Center of Excellence Cognitieve Oplossingen (CoE COG). Hier ontwikkelt, beheert en optimaliseert de professional het cognitive computing-platform op basis van OpenShift en Kubernetes. Daarnaast ontwikkelt de professional AI- en ML-oplossingen die op dit platform draaien. Momenteel werken we aan de verdere uitbouw van ons AI-platform en de migratie van workloads naar nieuwe clusters.
Eisen
- De professional spreekt perfect Nederlands en biedt een Nederlandstalig CV aan.
- HBO/WO (5 jaar)
- relevante ervaring in programmeren en Agile DevOps en GitOps werken Ci/CD ervaring en enige ervaring met AI en ML (5 jaar)
- containertechnologie (shell)scripting monitoring logging security backup en scheduling (5 jaar)
Wensen en competenties
Wensen
- Ervaring met automation technologieën als Kubernetes, OpenShift en Ansible.
- Ervaring met container-technieken en cloud native development.
- Ervaring met GitOps en Infrastructure as Code.
Competenties
- Resultaatgerichtheid
- Samenwerken
- Omgevingsbewustzijn
- Analyseren
- Creativiteit
Organisatie en team
Belastingdienst - ICT
Overige informatie
Benodigd aantal professionals: 1 persoon
Hybride werken: Nee
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Geen verdere informatie
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het tarief.