Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.
Logo van BEL Combinatie
Logo van BEL Combinatie

Beleidsadviseur Groen

BEL Combinatie

Zuidersingel 5, 3755 AZ Eemnes, Nederland

Sluit over 6 dagen

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

-

Uren per week:

20 - 24

Publicatiedatum:

29 apr 2026
Opdracht tarief 100Opdracht uren 20 - 24
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Voor de BEL Combinatie zijn we op zoek naar een senior beleidsmedewerker groen voor 20-24 uur per week. De BEL gemeenten streven ernaar een gezonde en klimaatbestendige leefomgeving met zo min mogelijk hittestress en wateroverlast en voldoende kwalitatief groen om in te verblijven. Om dat voor elkaar te krijgen ga je aan de slag met het actualiseren en verbeteren van strategisch beleid op het gebied van groen, bomen en natuur.

Je zorgt ervoor dat de inhoud van de omgevingsvisie en het groenbeleid goed op elkaar aansluiten. Het opstellen van groene kaarten waarop de huidige groenstructuren én de gewenste groenstructuren worden getoond is een belangrijk onderdeel van de opdracht. Verder zorg je voor verankering van ambities in de overige instrumenten die de Omgevingswet biedt: het omgevingsprogramma en het omgevingsplan. Hiervoor participeer je in werkgroepen. Je komt te werken binnen het team Openbare Ruimte, maar zal ook zeer regelmatig samenwerken met andere teams zoals team Ruimtelijke Ordening.

Eisen

  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo niveau op het gebied van natuur en/of landschap;
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring op het gebied van groen/natuur en of landschap;
  • Aantoonbare werkervaring met beleidsadvisering.

Wensen en competenties

Wensen

  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring op het gebeid van natuur/groen en of landschap binnen de overheid (30 punten);
  • Aantoonbare werkervaring met beleidsadvisering op het gebied van natuur/groen en of landschap binnen een gemeentelijke instelling (25 punten);
  • Aantoonbare werkervaring met het organiseren van een beeldvormingsavond en/of presentatie voor de raad, geef hiervan een duidelijk voorbeeld in het CV (20 punten);
  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo niveau binnen natuur en/of landschap (15 punten);
  • Maximaal uurtarief van € 100,- inclusief reiskosten woon- werkverkeer, excl. BTW (10 punten).

Competenties

  • Uitdrukkingsvaardigheid (mondeling)
  • Uitdrukkingsvaardigheid (schriftelijk)
  • Teamspeler
  • Planmatig en resultaat gericht werken
  • Politieke en Bestuurlijke sensitiviteit

Organisatie en team

De BEL Combinatie is een uniek samenwerkingsverband tussen de gemeenten Blaricum, Eemnes en Laren. In deze constructie zijn de drie gemeenten zelfstandig en maken ze alle drie gebruik van één grote, professionele en flexibele ambtelijke organisatie, de BEL Combinatie. Wij werken vanuit de volgende vier kerncompetenties: Professionaliteit, Openheid, Samenwerken en Publiek Ondernemerschap.

Gespreksinformatie

Stap 1: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de CV’s van de professionals die door de administratieve partner zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria:

  • Relevante werkervaring op soortgelijke opdrachten.
  • Relevante werkervaring bij soortgelijke organisaties.

De professionals die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De beste drie professionals worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige professionals worden niet uitgenodigd voor een gesprek.

Stap 2: Selectiegesprek
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende professionals voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De professionals dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde professionals op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap één van de beoordeling worden herhaald.

De opdracht wordt gegund aan de professional die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige professionals worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 persoon
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Optie tot verlenging: 2x 3 maanden.

Hybride: De opdracht wordt vervuld op werkdagen in overleg.

Overig algemeen:

Functieschaal: Deze functie is ingedeeld in functieschaal 11. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.

CV-eisen: Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

De BEL Combinatie vraagt bij elke nieuwe opdracht én elke verlenging om een nieuwe Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG).

De NAW-gegevens én integriteitsverklaring dienen binnen 24 uur na gunning ingevuld én ondertekend bij de administratieve partner te worden aangeleverd.

De overeenkomst dient door alle partijen ondertekend te zijn alvorens de professional kan starten.

We vergoeden geen parkeerkosten en reiskosten aan de inhuur professional die voor de BEL Combinatie komt werken. In de marktuitvraag van de administratieve partner wordt gesteld dat het geoffreerde uurtarief inclusief de reiskosten woon-werkverkeer, werk-werkverkeer én parkeerkosten is.



Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Nina de Jong via nina.dejong@kbenp.nl of met Nikki Nowack via nikki.nowack@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Adviseur Nina de Jong
Nina de Jong
Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
Adviseur Nikki Nowack
Nikki Nowack
Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, wo