Logo van ASN Bank
Logo van ASN Bank

Lead Procurement Contract & Value Management -Lead Procurement Contract & Value Management

ASN Bank

Bezuidenhoutseweg 153, 2594 AG Den Haag

Sluit morgen
om 11:00

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

31 dec 2026

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

20 jul 2026
Opdracht tarief 154Opdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Als Lead Contractmanager & Value Management bij ASN Bank in Utrecht stuur jij een professioneel procurement-team aan en geef je richting aan strategisch contractmanagement dat écht bijdraagt aan een eerlijke toekomst.

Als Lead Contractmanager bij ASN Bank ben jij de drijvende kracht achter een contractmanagementteam dat verder kijkt dan prijs en kwaliteit. Vanuit de afdeling Procurement geef jij leiding aan het team Lead Contract Management en vertaal je de strategie van ASN Bank naar concrete, duurzame inkoopoplossingen. Jij verbindt mensen, beleid en maatschappelijke impact in een dynamische financiële omgeving.

Jouw verantwoordelijkheden:
  • Je ontwikkelt en evalueert inkoopbeleid en -kaders en draagt actief bij aan de implementatie hiervan binnen de organisatie
  • Je levert een strategische bijdrage aan de procurement-strategie en vertaalt dit naar tactische doelen voor het team
  • Je geeft leiding aan je team, coacht medewerkers, stimuleert eigenaarschap en zorgt voor continue vakinhoudelijke ontwikkeling
  • Je adviseert, beïnvloedt en creëert draagvlak bij complexe stakeholders op management- en directieniveau
  • Je stuurt integraal op budget, risico's en compliance binnen het contractmanagement domein, inclusief naleving van relevante wet- en regelgeving

Eisen

  • WO werk- en denkniveau met minimaal 10 jaar relevante leiderschapservaring binnen het Procurement- of Contractmanagement domein.
  • Ruime ervaring in de financiële sector of een vergelijkbare gereguleerde omgeving, met aantoonbare kennis van wet- en regelgeving zoals DORA/EBA.
  • Aantoonbare ervaring met het ontwikkelen en implementeren van inkoopbeleid en risicomanagement binnen een complexe organisatie.
  • Kennis van en affiniteit met duurzaamheid, met het vermogen dit te vertalen naar concreet en toepasbaar contractbeleid.
  • Sterke stakeholdermanagementvaardigheden op management- en directieniveau, waarbij je belangentegenstellingen weet te overbruggen.
  • Je reistijd mag niet langer zijn dan 60 minuten.
  • Je persoonlijke motivatie en CV moeten in het Nederlands zijn.
  • Je beschikt over een geldig legitimatiebewijs (paspoort of identiteitskaart).
  • Je bent beschikbaar voor de hele gevraagde periode.

Wensen en competenties

Competenties
  • Als Lead Contractmanager bij ASN Bank ben je besluitvaardig, resultaatgericht en een sterke coach. Je weet richting te geven, eigenaarschap te stimuleren en tegelijkertijd complexe stakeholders te overtuigen met goed onderbouwde standpunten.
  • Je combineert strategisch inzicht met een hands-on instelling en draagt zo bij aan een integere en toekomstbestendige inkoopfunctie.

Organisatie en team

ASN Bank is een toegankelijke en vooruitstrevende bank met oog voor mens, maatschappij en de toekomst. We dragen op duurzame wijze bij aan financiële oplossingen voor onze klanten én aan maatschappelijke vraagstukken in Nederland. Daarbij hebben we bijzondere aandacht voor duurzaamheid, financieel welzijn en goed wonen. Als bank combineren we het gemak van veilig mobiel bankieren met de kracht van persoonlijk advies. Dankzij ons landelijk dekkend netwerk van kantoren zijn we ook fysiek dichtbij op de momenten die ertoe doen.

Hier kom je te werken
Je maakt deel uit van de afdeling Procurement, die valt onder de CFO en bestaat uit ruim 30 collega's. De samenwerking is open, resultaatgericht en gedreven door een gedeeld gevoel van maatschappelijke verantwoordelijkheid. Je rapporteert aan de Director Procurement en werkt nauw samen met het Center of Excellence en het buyer team.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Nee

Hybride: Er wordt hybride gewerkt.

Overig algemeen:

  • Het is niet toegestaan om rechtstreeks contact op te nemen met ASN. Als hier geen gehoor aan wordt gegeven, volgt er één waarschuwing en bij herhaling wordt de leverancier uitgesloten van aanvragen van ASN.
  • Het is niet toegestaan om boven het max tarief aan te bieden, kandidaten die boven het max tarief aangeboden worden zullen wij moeten afwijzen.
  • Deze inzet valt in schaal 12 van de ASN cao.
  • Pre-employmentscreening: Als je mag starten bij de klant, dan zal er een pre-employmentscreening plaatsvinden. Wij sturen je op dat moment de daarvoor benodigde documenten toe. Je mag pas starten na afronding van de pre-employmentscreening.


Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr