Begindatum:
2 nov 2026Einddatum:
31 okt 2027Publicatiedatum:
21 okt 2026Alliander moet de komende jaren tientallen nieuwe en bestaande onderstations bouwen en vergroten. Dat is een mega uitdaging en daar hebben we goede mensen voor nodig die hier met hun volle energie aan willen bijdragen. Als Directievoerder werkt de professional aan uitdagende-, technisch complexe projecten in de hoogspanning, waar de professional meerwaarde kan laten zien op het gebied van de bouwkunde. De professional coördineert de samenwerking en besluitvorming bij projecten in de uitvoering op projectlocatie(s). Deze rol is voor 38 uur per week in jouw verzorgingsgebied (Veluwe - Flevoland). Het kantoor bevindt zich in Duiven en daar zal de professional geregeld komen, maar de professional werkt vooral op projectlocaties in de regio. De professional maakt het net georganiseerder bij Alliander.
De professional is lid van het projectteam tijdens de realisatiefase en rapporteert operationeel aan de projectmanager en functioneel aan de Teamleider Regio. De directievoerder is verantwoordelijk voor de realisatie van meerdere bouwkundige nieuwbouw en renovatiewerken; civiel- en milieutechnische werken.
Het energienet van de toekomst maken we voor iedereen, met iedereen. En als directievoerder werkt de professional hieraan mee. Zo is de professional bezig met het:
Wist je dat we bij Alliander uit verschillende bedrijven bestaan? Met een grote club vakmensen ontwikkelen en beheren we het energienet voor miljoenen inwoners en ondernemers van Nederland. Dit doen we samen en met aandacht voor onze klant. En dankzij onze talenten hebben wij het volste vertrouwen in de energietoekomst van Nederland. Samen met de professional maken wij de energietransitie mogelijk.
En de professional gaat dat doen bij ons bedrijfsonderdeel Qiron. Hier houdt de professional zich bezig met de energie-infrastructuur en slimme energieoplossingen. Zo ontwerpt, bouwt en onderhoudt de professional het hoogspanningsnet van vandaag en de toekomst.
Een mindset waarin alleen het beste goed genoeg is kan alleen als de professional genoeg energie heeft. En de juiste werkomgeving geeft de professional dat. De afdeling Bouwkunde en Technische Installaties bestaat uit betrokken en enthousiaste collegas. Deze afdeling is verantwoordelijk voor de bouwkundige werken en bijbehorende gebouw gebonden installaties.
Optie tot verlenging: Duur opdracht: 1 jaar, daarna overname.
Hybride: Het kantoor bevindt zich in Duiven en daar zal de professional geregeld komen, maar de professional werkt vooral op projectlocaties in de regio.
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het tarief.
Overig algemeen:
Deta-vast is een must. Salarisindicatie benoemen in CV document en aangeven of de professional wel/niet een leaseauto heeft. Een dienstauto is onderdeel van de arbeidsvoorwaarden.
CV's aanleveren in het Nederlands
Screening: Basis
De administratieve partner is HeadFirst.