Bekijk de opdracht ook op opdrachtinformatiemanagement.nl voor aanvullende ondersteuning binnen het vakgebied Informatiemanagement.
Logo van Ministerie van Defensie
Logo van Ministerie van Defensie

ICT beheerder

Ministerie van Defensie

Kalvermarkt 32, 2511 CB Den Haag, Nederland

Gesloten

Begindatum:

15 sept 2026

Einddatum:

30 aug 2027

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

15 sept 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Omdat doorleenconstructies binnen deze opdracht niet zijn toegestaan, kunnen wij alleen kandidaten aanbieden die bij onze organisatie in dienst zijn.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie

Omschrijving

Je bent bekend met Change Management processen (impactanalyse, testplannen, rollback-scenario's).
Je kunt complexe technische zaken helder uitleggen aan diverse stakeholders.
Kennis en ervaring met Linux systemen en affiniteit met netwerkbeheer (CheckPoint ,Fortinet, F5)

De professional beheert ICT-systeemcomponenten om te voldoen aan de servicevereisten.
Installeert software, configureert en verbetert ICT-systemen. Beheert de dagelijkse activiteiten om te voldoen aan de continuïteit van service, herstel, beveiliging en prestatiebehoeften.

Taken

  • Systeemgerelateerde problemen onderzoeken, diagnosticeren en oplossen
  • Software installeren en upgraden
  • Test upgrades
  • Plan installatie werkzaamheden om verstoring te minimaliseren
  • Diagnose en oplossing van hardware- of softwareproblemen
  • Voldoen aan de organisatieprocedures om de integriteit en veiligheid van het systeem te waarborgen

Eisen

  • De professional is gecertificeerd op het gebied van Linux LPI, RHCSA / RHCSE
  • De professional is gecertificeerd op het gebied van netwerken bijvoorbeeld CCNA +, NSE4 +, CCSA +, F5-CTS BIG-IP of gelijkwaardig niveau
  • De professional beschikt over een hbo werk- en denkniveau.
  • De professional heeft minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met het gekozen eCF profiel soortelijke functie.
  • De professional heeft ervaring met complexe IT/infrastructuurprojecten, complexe, bedrijfskritische infrastructuurprojecten.

Wensen en competenties

Wensen

  • 5 jaar werkervaring met beheer, implementaties en migraties op het gebied van netwerkinfrastructuur (VPN, firewalls en proxies) binnen een strikt beveiligde omgeving
  • 5 jaar gedegen kennis van complexe IT-infrastructuren, -netwerken en -landschappen.

Competenties

  • Proactief & initiatief: De professional neemt actief het voortouw, signaleert kansen en risico's en komt zelf met verbetervoorstellen in plaats van af te wachten.
  • Doorzettingsvermogen: De professional houdt vol bij complexe vraagstukken en geeft niet snel op wanneer een oplossing niet direct voor de hand ligt. De professional verdiept zich totdat de kern is begrepen.
  • Analytisch vermogen: De professional weet de weg te vinden binnen een bestaande organisatie en complexe technische omgevingen. De professional kan hoofd- en bijzaken onderscheiden en tot de kern van een probleem doordringen.
  • Probleemoplossend vermogen: De professional denkt in alternatieven, weegt verschillende oplossingsrichtingen zorgvuldig af en brengt daarbij de voor- en nadelen duidelijk in kaart.
  • Samenwerkingsgerichtheid: De professional zoekt actief de samenwerking op, deelt kennis en informatie en toont oprechte interesse in het gezamenlijke resultaat.
  • Communicatieve vaardigheden: De professional vraagt door waar nodig, deelt inzichten met collega's en zorgt voor een heldere afstemming met betrokken stakeholders.
  • Flexibiliteit & schakelkracht: De professional kan snel schakelen bij incidenten en changes en past de aanpak moeiteloos aan wanneer de situatie daarom vraagt.
  • Resultaatgerichtheid: De professional werkt doelgericht toe naar het gewenste (team)resultaat en houdt daarbij oog voor kwaliteit en continuïteit.
  • Documentatie & kennisdeling: De professional legt voortgang, keuzes en resultaten gestructureerd vast en maakt deze toegankelijk en begrijpelijk voor collega's.

Organisatie en team

De afdeling Generieke IT en Infrastructuur (GIT&Infra) is verantwoordelijk voor het leveren van advies, diensten, systemen en applicaties voor de generieke informatietechnologie, in het bijzonder voor de business capability Infrastructuur en generieke IT. De afdeling is verantwoordelijk voor de realisatie en instandhouding van de defensiebrede IT-infrastructuur. De primaire doelstelling van de afdeling GIT&Infra is zorg te dragen voor Business IT Alignement in het generieke IT-domein en de lifecycle van alle IT-infrastructuur voor de generieke IV/ICT-producten uit te voeren. Dit geldt voor zowel standaard als maatwerk IV/ICT-producten en aan klanten conform de afgesproken criteria tijd, geld en kwaliteit. De afdeling GIT&Infra geeft hiermee invulling aan een samenhangende generieke IT en borgt hiermee een generieke informatiehuishouding die aansluit op de bedrijfsvoering van Defensie, welke de gebruiker in staat stelt om optimaal gebruik te maken van de verschillende IV-faciliteiten.

De werkzaamheden worden uitgevoerd binnen de sectie Beveiliging. De Sectie Beveiliging garandeert de vertrouwelijkheid, integriteit en beschikbaarheid van de gegevens van Defensie en haar ketenpartners zodat alleen zij altijd en overal kunnen werken met hun gegevens. Daarmee levert de Sectie Beveiliging een wezenlijke bijdrage aan de reactiesnelheid en de slagkracht van Defensie en haar ketenpartners.

Het primaire aandachtsgebied is Security.
Cyberaanvallen zijn aan de orde van de dag waardoor een hoogwaardige IT-beveiliging cruciaal is.
Wij zorgen ervoor dat onze collega's op kantoor en in het veld altijd en overal op een veilige manier hun werkzaamheden kunnen verrichten.

Werkzaamheden vinden plaats binnen de sectie Beveiliging in Maasland. In onze organisatie werken wij op een hybride manier (deels op locatie en deels vanuit huis).

Gespreksinformatie

Niets over bekend.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 professional
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: In onze organisatie werken wij op een hybride manier (deels op locatie en deels vanuit huis). De professional is bereid om structureel tenminste 50% van de tijd te werken vanaf kantoorlocatie Maasland (4 dagen per week gedurende de inwerkperiode).

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het tarief.

Overig algemeen:

Generieke beschrijving competentie gebied en niveau's

Implementeert informatiebeveiligingsbeleid. Controleert en onderneemt actie tegen indringers, fraude en beveiligingslekken of lekken. Zorgt ervoor dat beveiligingsrisico's worden geanalyseerd en beheerd met betrekking tot bedrijfsgegevens en -informatie. Evalueert beveiligingsincidenten, doet aanbevelingen voor beveiligingsbeleid en -strategie om continue verbetering van de beveiliging te garanderen.

Aanvullende Informatie

  • Consignatiediensten


Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Afwezig
Werkdagen: di, wo, do, vr