Logo van Mediq B.V.
Logo van Mediq B.V.

B2B Accountmanager - België

Mediq B.V.

Rijnzathe 10, 3454 PV Utrecht

Sluit over 5 dagen

Begindatum:

10 aug 2026

Einddatum:

10 feb 2027

Uren per week:

32

Publicatiedatum:

23 jul 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 32
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Omdat doorleenconstructies binnen deze opdracht niet zijn toegestaan, kunnen wij alleen kandidaten aanbieden die bij onze organisatie in dienst zijn.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie

Omschrijving

Als B2B Accountmanager maak je deel uit van het commerciële team en ben je verantwoordelijk voor het uitbouwen van het B2B-kanaal en het realiseren van duurzame groei in omzet en marge. Dit doe je door nieuwe klanten te winnen en marktkansen te creëren binnen apotheken, groothandelaars, eerstelijnszorgverleners en andere B2B-kanalen en door de klantwaarde bij bestaande klanten te vergroten. Daarbij bevordert de rol actief de bekendheid en verkoop van het Mediq Own Brand (MOB)-productassortiment. Je richt je op het ontwikkelen van nieuwe markten, het opbouwen van sterke klantrelaties en het succesvol implementeren van commerciële strategieën.

Jouw verantwoordelijkheden:

  • Je bent verantwoordelijk voor het uitbouwen van het B2B-kanaal door het identificeren van nieuwe marktsegmenten en groeikansen binnen apotheken, groothandelaars, eerstelijnszorgverleners en andere B2B-kanalen. Daarnaast zet je nieuwe klantrelaties op en bouw je actief aan netwerken binnen de markt. Je plant en voert zelfstandig activiteiten uit om het kanaal van de grond op te bouwen.
  • Je acquireert nieuwe klanten door het actief benaderen van prospects en het omzetten van kansen naar nieuwe klanten. Daarbij onderhandel je over commerciële afspraken en contractvoorwaarden. Je bewaakt de marges en winstdoelstellingen bij nieuwe klanten. Zo leg je een gezonde en duurzame commerciële basis voor verdere groei.
  • Je vergroot de klantwaarde bij bestaande klanten door klantgedrag en -behoeften te analyseren en cross- en upsellmogelijkheden te identificeren. Door herhaalaankopen te stimuleren en afnames uit te breiden, bouw je aan langdurige klantrelaties. Je weet commerciële kansen te vertalen naar concrete acties die zowel klant als organisatie laten groeien.
  • Je bevordert de bekendheid en verkoop van MOB-producten waarbij je actief het Mediq Own Brand (MOB)-assortiment promoot bij zowel nieuwe als bestaande klanten. Daarbij positioneer je het assortiment in lijn met commerciële strategieën en specifieke klantbehoeften. Je informeert en overtuigt klanten over ontwikkelingen binnen productgroepen, dienstverlening en commerciële proposities.
  • Stakeholder & DMU management: Je onderhoudt relaties met meerdere beslissers binnen klantorganisaties, zoals inkopers, apothekers, zorgmanagers en bestuurders. Door klantbelangen te vertegenwoordigen binnen Mediq-Remedus creëer je intern draagvlak voor commerciële voorstellen. Je beweegt je gemakkelijk binnen complexe DMU-structuren en weet belangen effectief te verbinden.
  • Strategie en resultaatgericht werken: Je draagt bij aan go-to-marketstrategieën, prijsbeleid en commerciële planning. Je stelt zelfstandig prioriteiten, overwint obstakels en bedenkt creatieve oplossingen om commerciële doelen te realiseren. Daarnaast ben je ook verantwoordelijk voor het behalen van de omzet- en margedoelstellingen binnen het B2B-kanaal.
  • Rapportage en Analyse: Je plant, bereidt voor, voert uit en rapporteert klantenbezoeken en commerciële activiteiten. Daarnaast verzamel en deel je markt- en klantinzichten om kansen te benutten en bedreigingen tijdig te signaleren. Met jouw analyses ondersteun je continue verbetering van commerciële prestaties.

Eisen

  • Minimum bachelor diploma in een wetenschappelijke of medische richting.
  • Je kan terugblikken op minimum 5 jaar ervaring in sales gerelateerde functies.
  • Je bent communicatief sterk zowel in het Nederlands als in het Frans.
  • Je beschikt over een rijbewijs B.

Wensen en competenties

Wensen

  • Marktkennis en kennis van de uitdagingen binnen de thuishospitalisatie is een plus.
  • Ervaring binnen het apothekers en- groothandelskanaal, ervaring met de eerste lijnszorg in het algemeen is een plus.

Competenties

  • Je bent ondernemend, resultaatgericht en analytisch, met doorzettingsvermogen om commerciële doelen te behalen.
  • Je bent sterk in stakeholdermanagement, projectmatig werken en het opbouwen van duurzame klantrelaties.

Organisatie en team

Wij zijn een Belgisch bedrijf met hoofdzetel in Kontich, sinds kort maken we delen uit van de Mediq groep, een belangrijke internationale speler in de zorg.

We zijn ontegensprekelijk de pionier in België op het vlak van dienstverlening voor thuishospitalisatie, van complexe thuiszorgoplossingen, van patiënt support-programma's en van mobile health-diensten.

Wij zijn in 2002 opgericht met als doel om gespecialiseerde behandelingen of complexe zorg op een kwaliteitsvolle manier thuis te laten plaatsvinden. Thuiszorg is de trend van de toekomst, waardoor we steeds blijven groeien en we je graag in ons team willen. Wij varen op het succes van onze medewerkers. Ben jij klaar om mee de juiste koers te gaan bepalen? Dan zoeken we jou!

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het tarief.

Overig algemeen:

Taal: Nederlands (Frans is een pre)
Locatie: Net onder Antwerpen.
Looptijd: 6 maanden
Let op! De professional moet in België wonen en zal daar ook werken. Het betreft een salesfunctie dus de professional zal voor de sales rol veelal onderweg zijn naar afspraken op verschillende locaties.



Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr