Logo van Kadaster
Logo van Kadaster

Content Specialist

Hofstraat 110, 7311 KZ Apeldoorn, Nederland

Gesloten

Begindatum:

2 nov 2026

Einddatum:

-

Uren per week:

32

Publicatiedatum:

29 sept 2026
Opdracht tarief 90Opdracht uren 32
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Maandelijks bezoeken honderdduizenden mensen de websites en applicaties van het Kadaster. De afdeling Klantinteractie Online is dagelijks bezig om het onze bezoekers zo makkelijk mogelijk te maken. We zorgen dat ze de informatie kunnen vinden die ze zoeken. En dat die ook voor iedereen toegankelijk is. Dat doen we met een team van ruim 20 professionals. Naast contentspecialisten zijn dat webanalisten, online adviseurs en UX-designers.

De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn:

  • Maken en onderhouden van online content.
  • Maken van formulieren.
  • Maken en versturen van nieuwsbrieven.
  • Meewerken in het scrumteam aan de geplande sprints.

Belangrijkste technieken, methoden en tools:

  • Liferay (cms)
  • Spotler (e-mail)
  • Piwik Analytics
  • SiteImprove
  • Seneca (formulieren)
  • Jira
  • Office 365

Eisen

  • Je bent bereid een driepartijen detacheringsovereenkomst af te sluiten, waarbij je een (civielrechtelijke) arbeidsovereenkomst aangaat met de leverancier.
  • Een maximaal uurtarief van € 90,00 exclusief btw, inclusief woon-werkverkeer en fee voor de administratieve partner en overige kosten.
  • Het CV is in het Nederlands opgesteld en is niet langer dan maximaal 7 pagina's A4. De motivaties op de eisen en de antwoorden op de gunningscriteria dienen binnen het opgegeven aantal pagina's te worden opgenomen.
  • Je hebt HBO werk- en denkniveau.
  • Je hebt minimaal 2 jaar ervaring als contentspecialist of webredacteur in een complexe organisatie.
  • Je hebt vijf jaar ervaring met content management systeem Liferay, formulieren (bij voorkeur Seneca) en webanalytics (bij voorkeur Piwik).
  • Je hebt kennis van digitale toegankelijkheid (WCAG- richtlijnen).
  • Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal en sterke redactionele vaardigheden (minimaal C1 niveau).
  • Je hebt kennis van SEO en metadata.
  • Je hebt aantoonbare kennis van online kanalen, digitale toepassingen en communicatiemiddelen.
  • Je hebt aantoonbare ervaring met het inzetten van website(s) t.b.v. het behalen van strategische en operationele bedrijfsdoelstellingen.
  • Je hebt aantoonbare ervaring met adviseren over contentoptimalisatie en online communicatie.
  • Je hebt basiskennis van webstatistieken en het kunnen interpreteren van data voor contentverbetering.
  • Je levert een zelf geschreven CV en motivatiebrief aan.

Wensen en competenties

Wensen

  • Beschrijving van aanpak voor de uit te voeren werkzaamheden gezien het specifieke vraagstuk van het Kadaster. (50 punten)
  • Beschrijving van 2 cruciale knelpunten die zich vaak voordoen in dit soort processen/werkzaamheden en hoe deze worden opgelost. (25 punten)
  • Aantonen op welke wijze de geleverde expertise en competenties binnen de geschetste situatie een bijdrage leveren aan te behalen resultaten. (25 punten)

Competenties

  • Resultaatgericht
  • Helicopterview
  • Adviesvaardigheid
  • Overtuigingskracht
  • Communicatief zowel schriftelijk als mondeling sterk
  • Kwaliteitsgericht
  • Klantgericht
  • Proactief en initiatiefrijk

Organisatie en team

Het Kadaster registreert en verstrekt gegevens over de ligging van vastgoed in Nederland en de daarmee samenhangende rechten, zoals eigendom en hypotheek. Als zelfstandig bestuursorgaan is dat onze wettelijke taak. Onze gegevens bieden houvast bij het onderzoeken van maatschappelijke vraagstukken, of het nu gaat om de beste route voor een nieuwe snelweg, actuele ontwikkelingen op de woningmarkt of het in beeld brengen van leegstand.

De afdeling Klantinteractie Online is dagelijks bezig om het onze bezoekers zo makkelijk mogelijk te maken. We zorgen dat ze de informatie kunnen vinden die ze zoeken. En dat die ook voor iedereen toegankelijk is. Dat doen we met een team van ruim 20 professionals. Naast contentspecialisten zijn dat webanalisten, online adviseurs en UX-designers.

Gespreksinformatie

Stap 1: Verificatiegesprek
In het verificatiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende professional voldoet aan het bovengenoemde profiel. Het verificatiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie.

De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op woensdag 14 oktober 2026. Deze datum staat vast en hier wordt niet van afgeweken. De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op maandag 12 oktober 2026 bericht.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: De opdracht kan eenmalig met 6 maanden worden verlengd.

Hybride: Je dient minimaal 2 dagen per week op kantoor aanwezig te zijn. Welke dagen dit zijn gaat in overleg met de manager en het team.

Overig algemeen:

VOG
De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.

Geheimhoudingsverklaring
Het Kadaster verplicht de geselecteerde professional een geheimhoudingsverklaring te tekenen. De geheimhoudingsverklaring dient bij het Kadaster ondertekend in het bezit te zijn bij aanvang van de werkzaamheden.

De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.



Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl of met Ernst Schoneveld via ernst.schoneveld@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: di, wo, do, vr
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: ma, di, do, vr