Begindatum:
2 mrt 2026Einddatum:
2 sept 2026Publicatiedatum:
29 jan 2026Als Consulent jeugd werk je in het Sociaal Team Druten.
Jouw werkzaamheden op het terrein van de Jeugdwet zijn onder meer:
Je begeleidt en beoordeelt de binnenkomende hulpvragen op het terrein van jeugd. Vanuit het gesprek met de klant beoordeel je de zorgbehoefte/hulpvraag en de mogelijkheden in deze specifieke situatie.
Je doet nader onderzoek, hebt oog voor signalen van aspecten van onveiligheid (risicotaxatie), hebt overleg met betrokken instanties en maakt afspraken met de klant. De bevindingen en gemaakte afspraken leg je vast in een gezinsplan en je voert de regie van aanvraag tot afhandeling.
Je stelt veiligheidsplannen op en bewaakt de uitvoering hiervan.
Ook verricht je crisisinterventies en dien je, indien nodig, een verzoek in tot onderzoek bij de Beschermtafel Nijmegen.
Inschrijver voldoet aan de gestelde uitvoeringsvoorwaarde zoals bovenaan benoemd in de uitvraag;
Aantoonbaar in het bezit van geldige SKJ registratie (benoem het registratienummer en de afloopdatum duidelijk in het cv);
Aantoonbare werkervaring als jeugdconsulent.
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op woensdag 4 februari 2026 09:00 uur . De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op maandag 16 februari 2026 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Tijdens het gesprek toetsen wij de passendheid binnen het team en in welke mate de kandidaat voldoet aan de hierboven gestelde eisen.
Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de cv’s van de kandidaten die door administratieve partner zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria.
Relevante werkervaring op soortgelijke opdrachten.
Relevante werkervaring bij soortgelijke organisaties.
De kandidaten die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 4 in de beoordeling). De beste kandidaten worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige kandidaten worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
Selectiegesprek
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende kandidaten voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties).
Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De kandidaten dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde kandidaten op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap drie van de beoordeling worden herhaald.
Optie tot verlenging: Optie tot verlenging: 2x 3 maanden
Hybride: In overleg / Onderlinge afstemming
Aantal professionals of FTE: 1 professional
Functieschaal: Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
CV-eisen: Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Motivatie opgesteld door de professional zelf, toegevoegd als één document achter het cv.
Overig algemeen:
De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.
Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).
BYOD (bring your own device) is niet van toepassing.
