Deze opdracht is verlopen, je kunt je niet meer inschrijven.
Logo van Sogeti Nederland B.V.
Logo van Sogeti Nederland B.V.

Cloud Engineer - EZK

Reykjavikplein 1, 3543 KA Utrecht, Nederland

Gesloten

Begindatum:

16 mrt 2026

Einddatum:

15 sept 2026

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

24 feb 2026
Opdracht tarief 95Opdracht uren 36
De inhuuropdracht is verlopen. Je kunt hieronder verder lezen.

Omschrijving

Als specialist voor het dataplatform zorg jij ervoor dat de gereedschapskist voor data engineers, data scientists, BI-ers en analisten goed gevuld is en altijd actueel is. Dat betekent het ontwikkelen en realiseren van oplossingen mbt datawharehouse, data acquisitie, data science werkomgevingen, data pipelines, data management, AI oplossingen, visualisatie middelen etc. Een belangrijke taak, want door jouw inspanningen kan de organisatie een goede invulling geven aan datagebaseerd toezicht. Jij analyseert en registreert samen met het team wensen van directies en de Chief Data Officer (CDO) en werkt vervolgens aan effectieve oplossingen, waarbij je in staat bent om op hoog abstractieniveau oplossingen te bedenken zonder dat hier al een 'blauwdruk' van bestaat. Je houdt rekening met de eisen die vanuit aanliggende (beleids) gebieden komen, zoals de architectuur, privacy, security, data management, en bent in staat deze te vertalen naar de oplossingen. Je doet proactief verbetervoorstellen en adviseert over diverse onderwerpen vanuit je expertise, rond platforms en de inrichting ervan. Jij weet (bijna) alles over het goed neerzetten en onderhouden van een modern dataplatform en bent op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen en trends in je vakgebied.

Achtergrond opdracht
ACM maakt als toezichthouder intensief gebruik van data ter ondersteuning van de uitvoering van haar taken. Op dit moment werken we verder aan het professionaliseren van datagedreven toezicht en datagedreven werken, onder meer door de doorontwikkeling van een centraal Data & Analytics Platform. Dit platform is onlangs geintroduceerd met een aantal eerste dataproducten die op het platform draaien. De komende periode wordt het platform verder uitgebouwd met aanvullende functionaliteiten en worden alle bestaande dataproducten en dataprocessen overgebracht naar het platform. Als Senior Cloud Engineer DataPlatform binnen het Dataplatform-team speel jij hierin een belangrijke rol.

Eisen

  • Je hebt aantoonbare ervaring in een vergelijkbare rol als Azure ontwikkelaar (4 jaar)
  • Je hebt aantoonbare ervaring met DevOps werken en orchestratie van cloud diensten (4 jaar)
  • Je hebt een afgeronde HBO opleiding
  • Je beschikt over de Azure certificaten 'AZ-103' en 'AZ- 104

Wensen en competenties

Wensen

  • Je hebt aantoonbare ervaring met Azure DevOps
  • Je hebt aantoonbare ervaring met Kubernetes
  • Je hebt aantoonbare ervaring met Platform Automation en CI/CD
  • Je hebt aantoonbare ervaring met Ansible of vergelijkbare tool Chef of Puppet.
  • Je hebt aantoonbare ervaring met Terraform of vergelijkbare tool ARM of Bicep.
  • Je hebt aantoonbare ervaring met Vmware

Competenties

  • Je werkt goed samen met anderen, maar bent ook in staat om zelfstandig op je eigen vakgebied te werken;
  • Je bent overtuigend en laat je niet snel uit het veld slaan;
  • Je bent in staat je werk goed te plannen en organiseren;
  • Je hebt een actieve, geinteresseerde houding, gecombineerd met kennis van zaken.
  • Samenwerking is voor jou vanzelfsprekend.
  • Je bent resultaatgericht en vindt het leuk om initiatieven tot verbeteringen te bedenken en uit te voeren

Organisatie en team

Opdrachtgever
Sogeti Nederland B.V.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 persoon

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Verschilt per opdracht

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.

Overig algemeen:

De rol is alleen beschikbaar voor detacheerders/leveranciers of voor professionals die bij de opdrachtgever op de payroll komen. Doorleen is niet toegestaan. Levering door een administratieve partner aan EZK geschiedt via een andere administratieve partner. Hier is geen sprake van ketenvorming/doorleen, want de administratieve partner heeft de aanbesteding samen met de andere administratieve partner uitgevoerd en is formele onderaannemer.