Deze opdracht is verlopen, je kunt je niet meer inschrijven.
Logo van Sociale Verzekeringsbank
Logo van Sociale Verzekeringsbank

Database beheerder Oracle EBS

Sociale Verzekeringsbank

Van Heuven Goedhartlaan 1, 1181 KJ Amstelveen, Nederland

Gesloten

Begindatum:

1 aug 2026

Einddatum:

1 aug 2027

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

25 jun 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 36
De inhuuropdracht is verlopen. Je kunt hieronder verder lezen.

Omschrijving

Drie redenen waarom dit jouw opdracht is

De professional die wij zoeken heeft Oracle E-Business Suite als specifiek aandachtsgebied. Dit product wordt binnen het landschap ingezet om alle financiële afhandelingen uit te voeren. Hierbij bestaan er nauwe integraties met de andere applicaties (APRO banking en APEX) in het Oracle landschap, met name met de middleware producten. De verwachte ontwikkeling is dat een professional op termijn ook een andere applicatie kan gaan beheren.

Jij werkt aan de ruggengraat van onze dataomgeving: een complexe, veilige en betrouwbare Oracle EBS infrastructuur waarin data altijd beschikbaar, performant, gepatcht en beschermd is.
Jij zorgt dat alles draait en blijft draaien: van dagelijks beheer tot geavanceerde optimalisatie jij houdt de controle over onze Oracle EBS database en applicatie servers, back-ups, en automatisering.
Jij combineert techniek met inzicht: je verbindt performance, security en innovatie tot een stabiele omgeving waar de organisatie op kan vertrouwen.

Jij doet het

Als EBS DBA Specialist bij de SVB ben jij verantwoordelijk voor het beheer, onderhoud en de doorontwikkeling van onze Oracle infrastructuur.

Je werkt zelfstandig, maar altijd in verbinding met collega's uit infra-, security- en applicatieteams. Jij zorgt dat onze omgevingen geïnstalleerd op database machines (Oracle 19c) en applicatie machines (EBS 12.2.xx) stabiel, veilig en optimaal presterend blijft.

Je werkzaamheden zijn veelzijdig en uitdagend. Je houdt je onder andere bezig met:
  • Beheer van de Oracle EBS omgeving inclusief patching.
  • Performance-tuning van SQL-queries en optimalisatie van data-stromen.
  • Disaster recovery middels DataGuard monitoren.
  • Het OTAP landschap consistent houden, inclusief uitvoeren van functionele releases.
  • Backups uitvoeren en terugzetten middels RMAN.
  • Oracle EBS cloning middels recovery manager scripts, en overige standard Oracle procedures.
  • SVB specifieke procedures onderhouden zoals APEX en APRO Banking.
  • Automatisering van processen middels scripting.
Daarnaast draag je bij aan structurele verbeteringen van de database-architectuur en processen, waarbij je continu zoekt naar efficiëntie, stabiliteit en veiligheid.

Eisen

Wensen en competenties

Organisatie en team

Opdrachtgever
Sociale Verzekeringsbank

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 2 personen
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie.

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het tarief.