Projectleider Producten Ontwikkelperspectief Stedendriehoek

Zutphenseweg 6, 7418 AJ Deventer, Nederland

Sluit over 5 dagen
130 16 Overijssel

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

1 mei 2026

Uren per week:

16

Publicatiedatum:

5 jul 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Door te werken aan het Ontwikkelperspectief 2050 werk je aan de grootste opgaven in de Stedendriehoek, draag je direct bij aan maatschappelijke ontwikkelingen en dus onze aan onze toekomst. De voldoening in dit werk zit naast de maatschappelijke relevantie, ook in je schakelrol. Wat jij doet is onmisbaar voor het bereiken van onze doelen.

Je werkt onder aansturing van de procesmanager Ontwikkelperspectief aan de succesvolle totstandkoming van de inhoudelijke (deel)producten van het Ontwikkelperspectief. Je bent onderdeel van het coördinatieteam en geeft leiding aan het team Inhoud & Producten. Indien gevraagd neem je deel aan het Bestuurlijke Overleg of Directeuren Overleg voor de bespreking van of besluitvorming over (deel)producten.

Het ontwikkelperspectief wordt opgesteld in een samenwerking tussen 8 gemeenten van de Regio Stedendriehoek, 8 gemeenten, 3 waterschappen, 2 provincies en het Rijk.

Taken Projectleider producten:

  • Stuurt op de inhoudelijke totstandkoming van de (deel)producten van het ontwikkelperspectief

  • Borgt dat de (deel)producten binnen tijd, geld en conform afspraak worden uitgevoerd

  • Is het eerste aanspreekpunt voor de gecontracteerde en/of te contracteren inhoudelijke bureaus

  • Is sparringpartner van de procesmanager en voert waar nodig ondersteunende taken uit om te komen tot besluitvorming over het Ontwikkelperspectief

  • Werkt nauw samen met de inhoudelijke aanspreekpunten van de Regio Stedendriehoek, provincie Gelderland, provincie Overijssel, het Rijk, de gemeenten en het waterschap in het Coordinatieteam

  • Is deelnemer aan de klankbordgroep Ontwikkelperspectief waarin met alle samenwerkingspartners de inhoudelijke producten worden besproken, getoetst en voorbereid voor besluitvorming.

Eisen

  • Inschrijver voldoet aan de gestelde uitvoeringsvoorwaarde zoals bovenaan benoemd in de uitvraag;

  • BYOD (bring your own device): voor deze opdracht moet de kandidaat gebruik maken van eigen laptop en telefoon;

  • Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau;

  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar met complexe verstedelijkingsopgaven (Benoem dit duidelijk in het cv);

  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als strategisch adviseur, programma manager en/of projectmanager;

  • Aantoonbare werkervaring met stakeholders op bestuurlijk, directie en ambtelijk niveau (Benoem dit duidelijk in het cv);

  • Een maximum uurtarief van 130,- exclusief btw, inclusief reiskosten woon-werk verkeer, werk-werkverkeer, parkeerkosten en Fee;

Wensen en competenties

Wensen

  • Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal wo niveau
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als strategisch adviseur, programma manager en/of projectmanager
  • Aantoonbare werkervering met integraal werken en verbinding leggen met andere beleidsvelden in de ruimtelijk domein (Benoem dit duidelijk in het cv)
  • Aantoonbare werkervaring met het voorbereiden en maken van bestuurlijke afspraken (Benoem dit duidelijk in het cv)
  • Aantoonbare werkervaring met het maken van haalbare afspraken om te komen gericht op de inhoudelijke doelstellingen van het project (Benoem dit duidelijk in het cv)
  • Aantoonbaar in het bezit van een breed netwerk binnen de Regio Stedendriehoek en op Rijksniveau (Benoem dit duidelijk in het cv)

Organisatie en team

De Regio Stedendriehoek is een kleine organisatie die in touw is voor bijna een half miljoen Nederlanders. Dat zijn de inwoners van acht gemeenten in mooie streken van de Veluwe, Salland, IJsselvallei en Achterhoek. Zij willen samen met ondernemers en kennisinstellingen zorgen dat het leven in de regio goed blijft: de steden en dorpen, het landelijk gebied, werk en opleiding, verkeer en transport, ons energiesysteem en alles wat we om ons heen zien.

Het doel is dat we hier samen een goed leven hebben, ook de generaties na ons. Een grote verantwoordelijkheid die steeds meer vraagt om groot denken. Waar het onmogelijk lijkt om alles goed te doen omdat het een het ander in de weg zit, gaan we het gesprek aan: hoe kan het wel? De regio wordt betaald door de gemeentes maar staat bol van de projecten en samenwerkingsverbanden met allerlei partners. Het is een echte netwerkorganisatie met een enorme dynamiek.

Gespreksinformatie

De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op dinsdag 15 juli 2025 en op woensdag 16 juli 2025, beide dagen tot 15.00 uur. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op maandag 14 juli 2025 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Ja

Fee
De externe partij brengt voor deze opdracht €1.90 in rekening bij de winnende leverancier. 

CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.
Is hybride werken mogelijk:  ja.

Overige informatie

  • De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.

  • Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).

Uitvoeringsvoorwaarde
Met het verstrekken van de opdracht (aan de ondernemer die inschrijft op de onderhavige opdracht en voor gunning in aanmerking komt) en de Regio Stedendriehoek mag géén arbeidsrelatie/dienstbetrekking tot stand komen. De inschrijver dient dit te waarborgen. Bij het inschrijven op de onderhavige opdracht moet in dit kader rekening worden gehouden dat de uitvoering van de werkzaamheden plaatsvindt onder direct leiding en toezicht van de Regio Stedendriehoek. Dit betekent dat niet wordt voldaan aan de criteria voor zelfstandigheid zoals vereist onder de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA). De Regio Stedendriehoek merkt hierbij op dat aan de voornoemde uitvoeringsvoorwaarde niet wordt voldaan als de inschrijver een ZZP-er is (ongeacht of dit een eenmanszaak of een BV is).

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Ernst Schoneveld via 06 29 30 84 22 / ernst.schoneveld@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur