Hugo de Grootstraat 4, 3119 HA Schiedam, Nederland
Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
4 apr 2026Inventariseren en structureren van onderhoudscontracten en externe onderhoudswerkzaamheden.
In kaart brengen van de huidige onderhouds- en contractsituatie.
Opzetten van een logische onderhoudsplanning.
Inspectieresultaten omzetten in onderhoudsacties en verbetermaatregelen.
Beheren en bewaken van onderhoud en wettelijke verplichtingen in Condor.
Coördineren van storingen en bepalen of deze intern of extern worden opgepakt.
Signaleren van knelpunten en meedenken over verbeteringen.
Over ons
Stichting OSVS bestaat uit de volgende scholen: Het College Vos, De Mavo Vos, Het Lyceum Vos, De Internationale Vos, Lyceum Schravenlant, Stedelijk Gymnasium Schiedam, ProNovaCollege en Mavo Schravenlant XL. Met ongeveer 550 medewerkers bieden wij onderwijs aan ruim 3800 leerlingen. Het bestuursbureau waar de professional komt te werken, bestaat uit de afdelingen HR, huisvesting, marketing & communicatie, financiën en ICT. Gezamenlijk adviseren en ondersteunen wij het bestuur en alle scholen binnen de stichting. Wij zijn gevestigd in Vlaardingen.
De opdrachtgever beoordeelt de CV’s van de professionals die door de administratieve partner zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria:
De professionals die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De beste drie professionals worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige professionals worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende professionals voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De professionals dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde professionals op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap één van de beoordeling worden herhaald.
De opdracht wordt gegund aan de professional die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige professionals worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de opdracht niet te gunnen. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
Optie tot verlenging: Mogelijk maar nog niet bekend
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Geef in het CV duidelijk aan in hoeverre de professional aan het bovengenoemde profiel voldoet.
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: ma – di – wo – do – vr. Te bepalen in overleg.
