Bekijk de opdracht ook op opdrachtinformatiemanagement.nl voor aanvullende ondersteuning binnen het vakgebied Informatiemanagement.
Logo van Ministerie van Defensie
Logo van Ministerie van Defensie

1e beheerder cyber security

Ministerie van Defensie

9405 VD Assen, Nederland

Sluit over 11 dagen

Begindatum:

1 mei 2026

Einddatum:

30 apr 2027

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

27 feb 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Omdat doorleenconstructies binnen deze opdracht niet zijn toegestaan, kunnen wij alleen kandidaten aanbieden die bij onze organisatie in dienst zijn.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie

Omschrijving

Wij zoeken een 1e beheerder cyber security. Je neemt deel aan het dagelijkse beheer binnen DCSC engineering welke verantwoordelijk is voor de applicaties en omgevingen welke gebruikt worden voor DCSC. Jouw taken bestaan uit het zelfstandig (geautomatiseerd) installeren van systemen en deze configureren conform gestelde eisen. Je maakt gebruik van de laatste in de markt gebruikte technieken voor applicatie deployment & automation waaronder Ansible en Python. Verder draag je bij aan het beheer van het platform en de bestaande applicaties. Je vervult ook een belangrijke rol in het borgen van je kennis van het platform om over te dragen aan je collega's. Tot slot participeer je in zowel het optimaliseren van de automation als in de monitoring van het cluster.

Eisen

  • De professional heeft minimaal 2 jaar een technisch beheerder rol vervuld bij eerdere werkgevers op operationeel niveau
  • De professional heeft minimaal een afgeronde MBO opleiding. Diploma moet zijn behaald. De professional moet minimaal 1 jaar werkervaring hebben met de processen conform ITIL en projectmanagement methodieken
  • De professional heeft minimaal 2 jaar aantoonbare ervaring met deployment en beheer van applicaties
  • De professional heeft minimaal 2 jaar aantoonbare ervaring met de bouw en het beheer van SIEM clusters
  • De professional heeft minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met linux en windows

Wensen en competenties

Wensen

  • De professional heeft bij voorkeur minimaal 2 jaar aantoonbare ervaring met puppet/ansible
  • De professional heeft bij voorkeur ervaring minimaal 1 jaar ervaring met complexe IT infrastructuren.
  • De professional heeft bij voorkeur minimaal 1 jaar aantoonbare ervaring met ELK/Docker
  • De professional heeft bij voorkeur minimaal 1 jaar aantoonbare ervaring met inrichten en onderhouden van monitoring

Organisatie en team

Ministerie van Defensie

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 persoon

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.

Overig algemeen:

Inhuur via een partij met optie tot verambtelijking. Plaatsing op Arbeidsplaats 689004.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: di, wo, do, vr