Deze opdracht is verlopen, je kunt je niet meer inschrijven.
Logo van Nationale Politie
Logo van Nationale Politie

ETL Ontwikkelaar

Doelwater 5, 3011 AH Rotterdam, Nederland

Gesloten

Begindatum:

1 aug 2022

Einddatum:

31 jul 2023

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

21 jun 2022
Opdracht tarief € 102,00Opdracht uren 36
De inhuuropdracht is verlopen. Je kunt hieronder verder lezen.

Wij richten ons met deze aanvraag tot álle potentiële aanbieders/inschrijvers; zowel aanbieders die een kandidaat offreren, als ZZP'ers die zichzelf offreren.

De Datawarehouse ETL Ontwikkelaar werkt vanuit een agile omgeving met ontwikkelaars, testers en informatieanalisten aan het BVI Datawarehouse binnen de Productielijn Business Intelligence. Je voert de taken zelfstandig uit in samenwerking met betrokken personen.

Voor dit systeem zijn we op zoek naar een ETL Ontwikkelaar die het volgende moet realiseren:

  • BVI Datawarehouse verbeteren (performance en storage) door de business view laag (generieke datamart) te ontkoppelen.
  • Opnieuw modelleren van de verschillende types locatiegegevens. Locatiegegevens staan nu op verschillende plekken, dit levert veel problemen en updates en moet verbeterd worden.

We gaan uit van een doorlooptijd van 1 jaar met de mogelijkheid tot verlenging als (een of meer van) de genoemde opdrachten niet zijn afgerond.

Standplaats is Zwolle.