Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.
Logo van Inhuurdesk Inkada
Logo van Inhuurdesk Inkada

Mediacollege Amsterdam - Testcoördinator OSIRIS (16 tot 24 uur per week)

Inhuurdesk Inkada

Wierdensestraat 33, 7607 GE Almelo, Nederland

Sluit over 10 dagen

Begindatum:

6 apr 2026

Einddatum:

31 dec 2026

Uren per week:

16 - 24

Publicatiedatum:

20 mrt 2026
Opdracht tarief 110Opdracht uren 16 - 24

Omschrijving

Mediacollege Amsterdam vervangt het huidige Student Informatie Systeem Magister door OSIRIS. Voor de implementatie zoeken wij een ervaren testcoördinator die verantwoordelijk is voor het organiseren en coördineren van het testtraject.

De testcoördinator werkt samen met het projectteam van Mediacollege Amsterdam en de leverancier van OSIRIS. De werkzaamheden richten zich onder andere op het testen van dataconversies, functionele tests en het organiseren van een Gebruikers Acceptatie Test (GAT). Deze rol vereist nauwe samenwerking met functioneel beheer, onderwijslogistiek, ICT en de leverancier.

Werkzaamheden:
  • Coördineren van het testtraject binnen de implementatie van OSIRIS
  • Testen van conversies van data vanuit Magister naar OSIRIS
  • Functioneel testen van onderdelen van de implementatie
  • Organiseren en begeleiden van een Gebruikers Acceptatie Test (GAT)
  • Registreren, prioriteren en opvolgen van bevindingen
  • Adviseren over bevindingen en mogelijke oplossingen
  • Opstellen van een vrijgaveadvies richting de projectorganisatie

Eisen

  • Je beschikt over minimaal 4 jaar aantoonbare ervaring als testcoördinator, testmanager of vergelijkbare rol binnen implementatieprojecten van informatiesystemen binnen het MBO.
  • Je beschikt over minimaal 10 jaar aantoonbare werkervaring met het coördineren van testtrajecten binnen complexe implementatie- of migratieprojecten.
  • Je beschikt over minimaal 4 jaar aantoonbare werkervaring met dataconversies of datamigraties tussen informatiesystemen.
  • Je beschikt over minimaal 10 jaar aantoonbare werkervaring met het organiseren en begeleiden van een Gebruikers Acceptatie Test (GAT).
  • Je beschikt over een TMap Next Advanced en een ISTQB Advanced Level Test Manager certificering.
  • Je beschikt over minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring met migratie of conversie van data vanuit Magister naar Osiris in het MBO.
  • Je beschikt over minimaal 4 jaar aantoonbare werkervaring met implementatie van het studenteninformatiesysteem OSIRIS binnen een mbo-instelling.

Wensen en competenties

Wensen
  • Aantoonbare werkervaring met dataconversies of datamigraties tussen informatiesystemen (Tot 4 jaar: 0 punten, 4 tot 6 jaar: 10 punten, 6 jaar of meer: 20 punten).
  • Minimaal 4 jaar aantoonbare werkervaring met het testen van integraties en koppelingen tussen OSIRIS en andere systemen zoals rooster-, examen- en administratiesystemen (Ja: 10 punten).
  • Minimaal 10 jaar aantoonbare werkervaring met het opzetten, plannen en structureren van een integraal testtraject binnen een implementatietraject (Ja: 10 punten).
  • Minimaal 10 jaar aantoonbare werkervaring met het begeleiden van key users en eindgebruikers bij het uitvoeren van test of gebruikersacceptatietesten (Ja: 10 punten).
  • Werkervaring als testcoördinator, testmanager of vergelijkbare rol binnen implementatieprojecten van informatiesystemen binnen het MBO (Tot 4 jaar: 0 punten, 4 tot 5 jaar: 10 punten, 5 jaar of meer: 20 punten).

Competenties
  • Analytisch vermogen
  • Datakwaliteitsbewustzijn
  • Gestructureerd werken
  • Samenwerkend vermogen
  • Probleemoplossend

Organisatie en team

Bij Mediacollege Amsterdam (MA) leren studenten niet alleen een vak, maar ook de moed om te durven. Bij MA draait alles om kansen creëren en benutten. We bieden onze studenten de mindset om grenzen te verleggen en om als een pro voor de dag te komen. Op die manier bereiden we onze studenten voor op een toekomst midden in de dynamische, creatieve industrie. Met 16 creatieve en technische mbo-opleidingen en een vmbo-opleiding verbinden we leren met de praktijk. Dankzij samenwerkingen met toonaangevende bedrijven, krijgen studenten toegang tot een waardevol netwerk van (stage-)bedrijven. MA is open, duurzaam en ontwikkelingsgericht. We omarmen diversiteit, bouwen aan een betere toekomst en werken elke dag aan groei en verbetering.

Gespreksinformatie

De 3 kandidaten die na de beoordeling de meeste punten hebben behaald, worden uitgenodigd voor een selectiegesprek. De selectiegesprekken zullen plaatsvinden op 2 april 2026 via Teams.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1

Optie tot verlenging: Maximaal een periode van 3 jaar. Mediacollege Amsterdam bepaalt zelf met welke periodes verlengingen worden aangegaan (er kan dus ook met 8 of 14 maanden verlengd worden). Verlengingen zullen in geen geval de maximale periode van 3 jaar overstijgen.

Hybride: Geen verdere informatie

Overig algemeen:

  • Een VOG is vereist.
  • Reiskosten mogen niet aanvullend in rekening worden gebracht.
  • Het uurtarief mag niet geïndexeerd worden gedurende de looptijd.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Ernst Schoneveld via ernst.schoneveld@kbenp.nl of met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: ma, di, do, vr
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: di, wo, do, vr