Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
12 nov 2025De gemeente Zwolle zoekt tijdelijk een KAMV-adviseur die zorgdraagt voor de continuiteit en verdere doorontwikkeling van het beleid op het gebied van kwaliteit, arbeidsomstandigheden, veiligheid en milieu (KAMV). De opdracht ontstaat door het vertrek van de huidige adviseur Arbo & Veiligheid en heeft als doel om lopende trajecten te borgen, beleid te actualiseren en de verbinding tussen HR, Services en de organisatiebrede crisisorganisatie en vakafdelingen te versterken. Ook ligt er een concrete opdracht om op korte termijn het veiligheidsbewustzijn bij de vakafdelingen in het Fysieke Domein te vergroten door het inrichten en implementeren van een werkend veiligheidsmanagementsysteem. De KAMV-adviseur werkt nauw samen met de afdelingen HR, Services, Facilitair Bedrijf, Veiligheid, Inkoop en de vakafdelingen in het Fysiek Domein. De nadruk ligt op integraal veiligheidsmanagement, borging van Arbo-verplichtingen, en het verbeteren van de interne processen op KAMV-gebied maar ook het management van Stadsbeheer & Vitale Wijken actief en praktisch ondersteunen bij haar verantwoordelijkheid om veilig werken te borgen op de werkvloer, stimuleren en actief uit te dragen binnen de organisatie incl. het inregelen van de installatieverantwoordelijkheid binnen de organisatie.
In Zwolle geloven we dat het leven beter wordt als we samenwerken met inwoners, ondernemers en partners in de stad. En dat blijkt te werken, want Zwolle scoort hoog op kwaliteit van leven. Inwoners hebben een groot hart voor de stad, houden van het groen, werken, ondernemen met plezier en voelen zich veilig. We kijken uit naar een toekomst met meer dan 160.000 inwoners. Het is onze missie om onze brede welvaart te behouden en te versterken. Dit doen we door unieke talenten samen te brengen en onze passie voor de stad en haar inwoners te delen. In Zwolle kun je jezelf ontwikkelen, je interesses en vaardigheden verkennen en de vrijheid ervaren om te doen wat je leuk vindt en waar je goed in bent. We zijn een organisatie, waar we elkaar waarderen, accepteren en respecteren om wie we zijn. Diversiteit verrijkt onze organisatie en zorgt voor een kleurrijk Zwolle, waar iedereen zich thuis voelt.
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op In overleg, in week 48. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op twee dagen ervoor bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Een externe administratieve broker beoordeelt de cvs op de Vereisten / Knock-outcriteria in het bovengenoemde profiel. Kandidaten die voldoen aan de Vereisten / Knock-outcriteria in het bovengenoemde profiel worden geselecteerd voor stap 2 in de beoordeling. De kandidaten die niet voldoen worden niet verder beoordeeld.
Een externe administratieve broker beoordeelt de cvs van de kandidaten die voldoen aan de minimumeisen in het bovengenoemde profiel in onderlinge vergelijking op de bovengenoemde gunningscriteria te beoordelen door een externe administratieve broker. De 10 kandidaten die het beste scoren op bovengenoemde criteria worden geselecteerd voor stap 3 in de beoordeling. Bij een gelijke score is het uurtarief doorslaggevend. De overige kandidaten worden niet voorgelegd aan de opdrachtgever voor verdere beoordeling.
De opdrachtgever beoordeelt de cvs van de kandidaten die door een externe administratieve broker zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria. Relevante werkervaring op soortgelijke opdrachten. Relevante werkervaring bij soortgelijke organisaties. De kandidaten die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 4 in de beoordeling). De beste kandidaten worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige kandidaten worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende kandidaten voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De kandidaten dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde kandidaten op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap drie van de beoordeling worden herhaald. De opdracht wordt gegund aan de kandidaat die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige kandidaten worden geinformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.