Begindatum:
9 nov 2026Einddatum:
28 mei 2027Publicatiedatum:
22 okt 2026Werken bij een gemeente suf en saai? Vergeet het maar! De gemeente Weststellingwerf bemoeit zich met de hele lokale samenleving, van afvalcontainer tot zwembad, van thuishulp tot fietspad. Hierdoor werken bij ons veel verschillende mensen met allerlei opleidingen en deskundigheden.
Bij de gemeente Weststellingwerf werk je mét mensen vóór mensen. En kun je echt iets betekenen! De wensen en behoeften, maar ook de mogelijkheden van de inwoners van onze 26 dorpen nemen we graag mee in de plannen die we maken. Mits die passen bij de wetten en regels waar we mee te maken hebben. Dat is complex, enorm interessant en brengt verantwoordelijkheden met zich mee.
In verband met zwangerschapsverlof van een van onze medewerkers zoeken wij voor het team Vastgoed, Grondzaken en Facilitair een tijdelijke medewerker facilitaire dienst.
Je functie
Als medewerker facilitaire dienst ben jij het eerste aanspreekpunt voor collega's met vragen over facilitaire zaken. Je taken zijn afwisselend: je ondersteunt bij vergaderingen (ook 's avonds), helpt af en toe in het bedrijfsrestaurant en werkt soms tijdens weekenden als er evenementen of huwelijken zijn. Jij zorgt ervoor dat facilitaire verzoeken goed worden afgehandeld. Ook verricht je fysieke werkzaamheden, zoals het verspreiden van goederen en inrichten van werkplekken.
Daarnaast ben je onder andere bezig met:
Werken bij een gemeente suf en saai? Vergeet het maar! De gemeente Weststellingwerf bemoeit zich met de hele lokale samenleving, van afvalcontainer tot zwembad, van thuishulp tot fietspad. Hierdoor werken bij ons veel verschillende mensen met allerlei opleidingen en deskundigheden.
Bij de gemeente Weststellingwerf werk je mét mensen vóór mensen. En kun je echt iets betekenen! De wensen en behoeften, maar ook de mogelijkheden van de inwoners van onze 26 dorpen nemen we graag mee in de plannen die we maken.
Het cluster Facilitair bestaat momenteel uit 7 medewerkers en is een onderdeel van het team VGF.
Uitsluitend de professionals die na een schriftelijke beoordeling van de offertes in de rangorde de plaatsen 1 tot en met 3 innemen, zullen worden uitgenodigd voor een interview.
Optie tot verlenging: De opdracht kan 2 keer met 6 maanden worden verlengd.
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
Een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) is vereist. Voor aanvang van de opdracht dient er een VOG te worden overlegd.
Een geheimhoudingsverklaring is van toepassing op alle verkregen informatie gedurende het verblijf bij Gemeente Weststellingwerf.