Begindatum:
17 feb 2025Einddatum:
30 apr 2025Uren per week:
20-24Publicatiedatum:
30 jan 2025Opdracht omschrijving
Vanwege een gewijzigde ICT-oplossing is het noodzakelijk om alle binnengekomen meldingen van ketenpartners over te zetten in het nieuwe systeem. Deze komen binnen via het digitale Stelsel Omgeving loket (DSO)en worden automatisch doorgestuurd naar ons ict-systeem voor vergunningen(CLO). Alle gegevens en documentatie moeten handmatig omgezet worden vanuit CLO naar ons zaaksysteem. Deze handmatige klus moet voor 1 juli 2025 worden afgerond. Er is een duidelijke instructie waarmee de overzetting kan worden gerealiseerd.
Verantwoordelijkheden
Als energiecoach in Waadhoeke werk je samen met diverse partners, waaronder het gebiedsteam, Connexa, woningcorporaties en lokale organisaties. Je belangrijkste taak is om inwoners te ondersteunen bij het verminderen van hun energieverbruik door:
Het voeren van gesprekken thuis, online of op locatie over hun energiegebruik.
Het vergroten van inzicht en bewustwording over energiebesparing.
Het nemen van eenvoudige energiebesparende maatregelen, zoals het aanbrengen van ledlampen, radiatorfolie of waterbesparende douchekoppen.
Het signaleren van andere behoeften en waar nodig doorverwijzen naar passende hulpverlening.
Het onderhouden van contact met partners zoals Connexa en woningcorporaties en deelnemen aan overleggen met het gebiedsteam.
Beschikbaarheid
De kandidaat is inzetbaar vanaf 17 februari 2025 tot en met 30 april 2025 voor 20-24 uur per week. De inhuuropdracht kan optioneel worden verlengd. De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de Offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de Offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.
Eisen
U voegt een cv van maximaal 3 pagina's A4 toe.
Je beschikt over (technische) kennis van energie besparen zodat je vragen van inwoners goed kunt beantwoorden
Aantoonbaar mbo werk en denk-niveau
Ervaring met het motiveren van mensen in het energiezuinig gedrag
Flexibel inzetbaar en bereid om verschillende dorpen, wijken en kernen te bezoeken
Wensen
Opleiding tot energiecoach (40%)
Bij voorkeur ervaring als energiecoach (40%)
Zelfstandig en proactief kunnen werken (20%)