Deze opdracht is verlopen, je kunt je niet meer inschrijven.
Logo van Gemeente Utrecht
Logo van Gemeente Utrecht

Functioneel Beheerder

Stadsplateau 1, 3521 AZ Utrecht, Nederland

Gesloten

Begindatum:

1 mrt 2026

Einddatum:

1 mrt 2027

Uren per week:

32

Publicatiedatum:

28 jan 2026
Opdracht tarief 98Opdracht uren 32
De inhuuropdracht is verlopen. Je kunt hieronder verder lezen.

Omschrijving

Korte beschrijving speelveld

Utrecht heeft jou nodig!

Bij Vergunningen, Toezicht en Handhaving zijn alle taken gebundeld op het terrein van vergunningverlening, toezicht en de handhaving. De contacten zijn vaak één op één gericht op de individuele ondernemer of burger. Bij VTH staat de klant centraal. Dat vind je terug in de gekozen structuur met een frontoffice en een backoffice en in onze houding in het werk. VTH bevat vier afdelingen die zich bezighouden met verschillende soorten werkzaamheden: Vergunningen, Bedrijfsvoering & Strategie, Toezicht en Handhaving Bebouwde Omgeving en Toezicht en Handhaving Openbare Ruimte. Samen maken we ons hard voor een leefbare stad.

In onze parkeerorganisatie komen diverse ontwikkelingen samen die een piek in de werkbelasting opleveren. Het team van functioneel beheer heeft behoefte aan een ervaren functioneel beheerder die het team ondersteunt en zowel beheeractiviteiten als projectmatige activiteiten kan uitvoeren.

Wij zoeken een veelzijdige professional die primair optreedt als functioneel beheerder, maar ook kennis heeft van servicemanagement ter ondersteuning van de coördinator functioneel beheer. De focus ligt op het beheren en optimaliseren van parkeermanagementsystemen. Bij voorkeur heb je kennis van Sospes of een andere PMS applicatie.

Opdrachtomschrijving:

  • Beheer en optimalisatie van parkeermanagementsystemen

  • Afhandelen van vragen en het onderzoeken en oplossen van incidenten specifiek voor de applicatie SOSPES

  • Ondersteuning verlenen aan releasemanagement en testwerkzaamheden

  • Ondersteuning verlenen aan projecten

  • Monitoren van servicelevels

  • Op orde brengen van de consistentie en kwaliteit van de functionele documentatie

  • Kennisoverdracht tijdens en na afloop van de opdracht

  • Opzetten van RACI tabellen

Eisen

  • Je hebt een afgeronde HBO opleiding.

  • Je hebt tenminste 3 jaar aantoonbare werkervaring in een rol van Functioneel Beheerder.

Wensen en competenties

Wensen:

  • Je hebt kennis van RACI.

  • Je hebt ervaring met parkeervergunningssystemen / handhavingssystemen: bij voorkeur Sospes, CityPermit en/of CityControl.

Competenties:

  • Je bent pro-actief en houdt van afwisseling.

  • Je hebt sterke analytische vaardigheden en een probleemoplossend vermogen.

  • Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Je

  • bent stressbestendig.

Organisatie en team

Als gemeente Utrecht geloven wij dat een diverse organisatie zorgt voor meer innovatie, creativiteit en een betere samenwerking. Om die reden streven wij ernaar om een zo’n inclusief mogelijke organisatie te zijn. Ben je benieuwd hoe wij dat doen? Lees dat op deze pagina.

Gespreksinformatie

Gesprekken zijn gepland op op 11 en 12 februari. De manager neemt contact op indien je wordt uitgenodigd voor een gesprek. Dit gesprek kan of fysiek of digitaal plaatsvinden.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1

In het kader van de Wet DBA (Deregulering Beoordeling Arbeidsrelatie) is inschrijving door zzp’ers of zzp’ers via bureau/DGA niet toegestaan.

Het opvragen van referenties kan in een latere fase onderdeel zijn van de procedure.

De weging van de antwoorden op de vragen in de uitvraag bepaalt de rangorde van de offertes op basis van prijs en kwaliteit. Hierbij hanteren we een weging van circa 25% voor het geoffreerde tarief. De kwaliteit voor circa 75%. Door de weging van de antwoorden op de vragen in de uitvraag wordt de rangorde van de offertes in prijs/kwaliteit bepaald. Alleen de 5 hoogst scorende offertes worden nader gewogen op de kwaliteit. Indien het aantal offertes de 10 niet overstijgt kunnen alle offertes nader op de kwaliteit beoordeeld worden.

Bij gebleken geschiktheid bestaat er een kans dat er nog een kandidaat uit deze procedure wordt aangenomen