medewerker Beleidsuitvoering II in HR21

Kloosterstraat 2-8, 4701 KK Roosendaal, Nederland

Sluit over 8 dagen
Geen maximum 32 Noord-Brabant

Begindatum:

1 sept 2025

Einddatum:

28 feb 2026

Uren per week:

32

Publicatiedatum:

30 jul 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Een verbinder die samen met de Jeugd-professionals kwaliteit wil leveren voor de inwoners van de gemeente Roosendaal

Het team

Je werkt nauw samen met de (coordinerend) kwaliteitsmedewerkers en de backoffice. Als groep ondersteunen we de uitvoering en beleid. Kwaliteit is hierbij de spin in het web.

Wat ga je doen?

  • Vertalen van wet- en regelgeving naar uitvoerbare processen en werkinstructies.

  • Opstellen en onderhouden van werkprocessen en procesbeschrijvingen.

  • Uitvoeren van kwaliteitscontroles en het signaleren van knelpunten.

  • Uitvoeren van accountantscontroles.

  • Adviseren, coachen en toetsen van jeugdprofessionals op rechtmatigheid, doelmatigheid en effectiviteit.

  • Signaleren van trends en bijdragen aan (beleids-)ontwikkelingen.

  • Signaleren van juridische risico’s en knelpunten binnen de processen.

  • Coördineren van de klachtenprocedure Jeugd.

Kandidaatomschrijving

  • Een afgeronde hbo- of wo-opleiding, bij voorkeur in een juridische of sociaal-maatschappelijke richting.

  • Aantoonbare ervaring binnen het sociaal domein, specifiek met de Jeugdwet.

  • Analytisch vermogen en een proactieve houding.

  • Ervaring met kwaliteit, juridische toetsing en procesoptimalisatie.

  • Goede communicatieve vaardigheden en het vermogen om collega’s te adviseren.

  • Als het een keer niet helemaal loopt zoals je had gedacht, dan leiden je humeur en je humor daar niet onder.

Wat bieden wij jou?

  • Samenwerking met bevlogen collega’s binnen een betrokken team.

  • Een uitdagende functie waarin je écht het verschil kunt maken.

  • Een dynamische werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief.

Eisen

  • Is kandidaat in staat op de in de aanvraag genoemde startdatum te starten met de opdracht voor het gevraagde aantal uren ?

  • De kandidaat beschikt over een opleiding op minimaal HBO niveau (blijkt uit CV). Bijvoorbeeld SJD, social work, bestuurskunde/overheidsmanagement.

  • Kandidaat heeft specifieke vakkennis van: Jeugdwet

  • Kandidaat heeft specifieke vakkennis van kwaliteitscontroles en audits binnen het sociaal domein (blijkt uit CV)

  • Wij vragen u om de ‘Verklaring detachering in loondienst’ toe te voegen aan de dossierdocumenten in de aanbieding van uw kandidaat. U verklaart hierbij dat u dit document naar waarheid invult en voorziet van een handtekening door een rechtsgeldig bevoegde ondertekenaar. Dit document is onderdeel van de aanbesteding. Het niet naar waarheid invullen of het niet compleet invullen, wordt gekenmerkt als een foutieve inschrijving en betekent definitieve uitsluiting van deze aanbesteding of eerdere beëindiging van deze opdracht mocht deze gegund zijn. Zie de algemene inhuurvoorwaarden van FLEX West-Brabant

Wensen en competenties

Wensen

  • De kandidaat heeft relevante werkervaring op werkervaring op het gevraagde werkterrein (blijkt uit (blijkt uit CV).

  • De kandidaat heeft minimaal 1-3 jaar relevante werkervaring op het gevraagde werkterrein (blijkt uit CV).

  • Het tarief is incl. reiskosten, parkeerkosten en verblijfskosten. Er is geen (gratis) parkeergelegenheid
    op eigen terrein. Er dient een VOG te worden overlegd, niet ouder dan 2 maanden voor een vergelijkbare functie of deze dient te worden aangevraagd

Competenties

  • Analytisch vermogen

  • Overtuigingskracht / Daadkrachtig

  • Resultaatgericht

  • Politiek- bestuurlijke sensitiviteit

  • Proactief en initiatiefrijk

Organisatie en team

Het team
Je werkt nauw samen met de (coordinerend) kwaliteitsmedewerkers en de backoffice. Als groep ondersteunen we de uitvoering en beleid. Kwaliteit is hierbij de spin in het web.

Gespreksinformatie

Niet bekend

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Gelieve hier rekening mee te houden.
Kijkend naar de inhoud van deze functie en de Wet DBA leent deze aanvraag zich er niet voor om door een ZZP'er uitgevoerd te worden.
Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via 06 43 36 34 42 / susan.peschier@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur