Logo van Gemeente Den Helder
Logo van Gemeente Den Helder

Omgevingsmanager

Willemsoord 66, 1781 AS Den Helder, Nederland

Deze inhuuropdracht is verlopen

Begindatum:

2 feb 2026

Einddatum:

30 jun 2026

Uren per week:

32 - 36

Publicatiedatum:

26 nov 2025
Opdracht tarief 120Opdracht uren 32 - 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Opdrachtomschrijving

Ben jij een ervaren professional in het managen van de omgeving van complexe gebiedsontwikkelingen? Heb je een scherp oog voor de belangen van diverse partijen en weet je hen effectief te betrekken en te informeren gedurende het project? Dan ben jij de Omgevingsmanager die wij zoeken.

Als Omgevingsmanager ga je aan de slag binnen het Maritiem cluster (1-2 dagen) en Julianadorp (1-2 dagen). Er komen veel ontwikkelingen aan in dit gedeelte van de stad.

Je bent verantwoordelijk voor het onderhouden en het managen van de relatie met deze partijen en het zorgen voor een goede communicatie en samenwerking gedurende het gehele project.

Werkzaamheden

  • Je bent verantwoordelijk voor het informeren, betrekken en verbinden van de verschillende belangen op het juiste moment en op de juiste manier.
  • Je houdt de stakeholderanalyse actueel en geeft in samenwerking met het omgevingsteam verder invulling aan de uitvoering van het communicatie- en participatieplan.
  • Je onderhoudt relaties met belanghebbenden, identificeert tijdig kansen en eventuele issues en anticipeert hierop.
  • Je organiseert en leidt overleggen en informatiesessies met belanghebbenden.
  • Je voert participatiegesprekken.

Eisen

  • Afgeronde HBO opleiding in een relevante richting, dwz een opleiding op het gebied van ruimtelijke ordening/planologie of hieraan gerelateerd.
  • Minimaal drie jaar ervaring als omgevingsmanager binnen de overheid.
  • Beschikbaar per 2 februari of eerder indien mogelijk.
  • Na gunning dient de gegunde partij een VOG van de kandidaat te overleggen.

Wensen en competenties

Wensen

  • De voorkeur gaat uit naar iemand die in loondienst is bij een bureau.
  • Minimaal vier jaar ervaring opgedaan als omgevingsmanager binnen de overheid.
  • Ervaring met projecten die politiek gevoelig zijn.
  • Kennis en ervaring met civieltechnische projecten in de afgelopen vijf jaar als omgevingsmanager.

Competenties

  • Communicatieve vaardigheden.
  • Klik met het team.

Organisatie en team

Als Omgevingsmanager ga je aan de slag binnen het Maritiem cluster (1-2 dagen) en Julianadorp (1-2 dagen). Er komen veel ontwikkelingen aan in dit gedeelte van de stad.

Gespreksinformatie

Planning

De interviews zullen plaatsvinden in de derde week van december. Datum en tijd gaat in overleg met de kandidaat.

Start beoordeling door opdrachtgever: 08-12-2025 17:00

Verwachte gunning: 22-12-2025 17:00

Gespreksinformatie

Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria. Tijdens het gesprek wordt de kandidaat getoetst op de volgende aspecten:

  • Klik met het team

  • Ervaring

  • Kennis

  • Competenties: communicatieve vaardigheden

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Nikki Nowack via nikki.nowack@kbenp.nl of met Ernst Schoneveld via ernst.schoneveld@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Nikki Nowack
Nikki Nowack
Opdracht Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, wo
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, do, vr
Sluiten
Oeps! Deze inhuuropdracht is verlopen
Bekijk actieve inhuuropdrachten door op de knop hieronder te klikken of ga door naar de verlopen inhuuropdracht. Het is mogelijk om de verlopen inhuuropdracht te bekijken, maar het is niet meer mogelijk om je in te schrijven.