Deze opdracht is verlopen, je kunt je niet meer inschrijven.
Logo van Gemeente Berkelland
Logo van Gemeente Berkelland

Medewerker backoffice burgerzaken

Gemeente Berkelland

Marktstraat 1, 7271 AX Borculo, Nederland

Gesloten

Begindatum:

23 sept 2024

Einddatum:

31 dec 2024

Uren per week:

24 tot 28 uur

Publicatiedatum:

30 aug 2024
Opdracht tarief Geen limietenOpdracht uren 24 tot 28 uur
De inhuuropdracht is verlopen. Je kunt hieronder verder lezen.

Opdracht omschrijving
Je bent verantwoordelijk voor complexe actualiserings- en correctieprocedures in de BRP. Tevens beoordeel je buitenlandse brondocumenten, behandel je vraagstukken betreffende het internationaal privaatrecht, kennis over naturalisatieverzoeken, adresonderzoeken en kwaliteitscontroles.   

Verantwoordelijkheden

  • Je gaat werken met complexe BRP actualiserings- en correctieprocedures

  • Je draagt zorg voor eerste inschrijvingen en hervestigingen vanuit het buitenland

  • Adresonderzoeken en de WALAA

  • Beoordelen van buitenlandse brondocumenten

  • kwaliteitscontroles op de BRP 

  • Je werkt met geautomatiseerde systemen op het gebied van burgerzaken (Centric)

Beschikbaarheid
De kandidaat is inzetbaar vanaf 23 september 2024 tot en met 31 december 2024 voor 24 tot 28 uur per week. De inhuuropdracht kan optioneel worden verlengd. De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.

Eisen

  • U voegt een cv van maximaal 5 pagina's A4 toe.

  • Kennis van en aantoonbare ervaring met complexe BRP actualiserings- en correctieprocedures

  • Ervaring met eerste inschrijvingen en hervestigingen vanuit het buitenland

  • Ervaring met adresonderzoeken en de WALAA

  • Vaardigheid in het beoordelen van buitenlandse brondocumenten

  • Je kunt kwaliteitscontroles op de BRP uitvoeren en hebt kennis van de privacyregels betreffende de BRP

  • Ervaring met geautomatiseerde systemen op het gebied van burgerzaken is een must. Wij werken met Centric.

  • Je beschikt over een relevant hbo-diploma met specialistische aanvulling van BABZ, BOBZ of MLO-BZ, BRP-specialist

Wensen

  • Je beschikt over een relevant hbo-diploma met specialistische aanvulling van BABZ, BOBZ of MLO-BZ, BRP-specialist (40%)

  • De kandidaat beschikt aantoonbaar over ervaring in een soortgelijke functie , aan te tonen met praktijkvoorbeelden (40%)

  • De kandidaat beschikt aantoonbaar over ervaring in een soortgelijke functie , aan te tonen met praktijkvoorbeelden (20%)