Begindatum:
26 aug 2026Einddatum:
-Publicatiedatum:
10 jul 2026Werkzaamheden
Werken bij Fijnder
Fijnder is jong en ambitieus. In een ongedwongen sfeer werken we aan een proactieve, resultaatgerichte en transparante organisatie. Onze ambities zijn gericht op het vergroten van efficiency, kwaliteit en resultaat. We hebben gekozen voor integraal management en een coachende stijl van leidinggeven. De mensen die bij onze organisatie werken zijn flexibel, omgevingsbewust, resultaatgericht en gericht op samenwerking. Als je beschikt over een flinke dosis zelfstandigheid, tact en ondernemingszin, efficiënt kunt werken, goed kunt communiceren en procesverantwoordelijk wilt zijn, ontmoeten we je graag voor een gesprek.Je komt te werken in het Team Statushouders – onderdeel van het Team Meedoen, binnen de afdeling Re-integratie. Momenteel bestaat Team Statushouders uit 12 betrokken en enthousiaste collega's.
Optie tot verlenging: Mogelijk, maar nog niet bekend.
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen: De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Offerte-eisen
Maximaal 5 pagina's cv, excl. motivatiebrief (1 pgn) en excl. voorblad (1 pgn), opgesteld in het Nederlands (minimaal 2 referenties, bestaande uit naam, functie en organisatie) in pdf.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr