Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
23 jun 2026Het Integraal team Soest ondersteunt onder andere gezinnen in de gemeente Soest met één of meerdere hulpvragen bij het opvoeden en opgroeien.
Als jeugdprofessional 'ondersteuning en begeleiding' sta jij gezinnen bij door samen te werken aan wat nodig is om problemen op te lossen, te verminderen of hanteerbaar te maken. Je doet onderzoek door gesprekken te voeren met ouders, jeugdige en externe partijen zoals scholen en huisartsen. Samen met het gezin stel je een plan van aanpak op. Eigen kracht van de inwoners en/of inzet van eigen netwerk hebben hierin altijd de voorkeur. In Soest is een breed scala aan sociale basisvoorzieningen inzetbaar. Is er meer nodig, dan bied je zelf ondersteuning waar mogelijk is. Waar nodig zet je aanvullende specialistische hulp in.
In je onderzoek en betrokkenheid maak je veiligheidsinschattingen. Wanneer de veiligheid in een gezin niet geborgd kan worden werk je nauw samen met SAVE en Veilig Thuis.
Jouw taken en verantwoordelijkheden op een rij:
Eemkracht verzorgt alle taken die gericht zijn op de zelfredzaamheid, participatie en het welzijn van de inwoners van de gemeente Baarn, Bunschoten en Soest. Hieronder vallen o.a. de Jeugdwet, participatiewet, Wmo, Leerplichtwet en leerlingenvervoer. We werken nauw samen met de betrokken gemeenten en lokale welzijnspartijen, waarbij de hulpvraag van de inwoners centraal staat. Hierbij staan onze kernwaarden centraal: Betrokken, Samen en Professioneel.
Als uitvoeringsorganisatie werken we voor een diverse samenleving. Daarom vinden we het belangrijk dat onze organisatie net zo divers is.
Stap 1: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de CV's van de kandidaten die door de administratieve partner zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria:
De kandidaten die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De beste drie kandidaten worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige kandidaten worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
Stap 2: Selectiegesprek
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende kandidaten voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De kandidaten dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde kandidaten op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap één van de beoordeling worden herhaald.
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op maandag 13 juli 2026, tussen 15.00 en 17.00 uur 2026. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op donderdag 9 juli 2026 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Optie tot verlenging: De opdracht kan 2 keer met 3 maanden worden verlengd.
Hybride: 50% aanwezigheid op kantoor.
Overig algemeen:
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functieschaal is (eventueel) verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina's, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Overige informatie