Rijksstraatweg 334, 2242 AB Wassenaar, Nederland
Begindatum:
1 mrt 2026Einddatum:
28 feb 2027Publicatiedatum:
30 jan 2026De afdeling DIT - Toezicht & Resolutie (DIT TR) van DNB ondersteunt de interne klant met betrouwbare, toekomstbestendige ICT oplossingen. Binnen DIT TR werken momenteel 11 agile/scrum ontwikkelteams aan het realiseren van de digitale domein ambities. Voor één van deze teams, het NDGS team, is DNB is op zoek een senior full stack developer. Het betreft een relatief groot team (nu 14 personen) waarin o.a. de volgende expertises zijn opgenomen: .Net cloud computing, Angular, Power Platform, Netwerk engineering en Test automatisering.
Het betreffende team werkt o.a. aan de NDGS-uitkeringen applicatie. NDGS staat voor Nationaal Deposito Garantie Stelsel en deze applicatie zorgt ervoor dat rekeninghouders van een bank die niet meer aan de financiële verplichtingen kan voldoen, eenvoudig en in korte tijd hun saldo over kunnen laten boeken naar een andere rekening.
De senior developer wordt vanuit zijn/haar expertise actief betrokken bij de totale totstandkoming van een IT applicatie. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitdenken, uitzoeken en adviseren over IT oplossingen en het bouwen en onderhouden hiervan. Dit alles in nauwe samenwerking met de teamgenoten. De senior houdt het overzicht fungeert tevens als vraagbaak voor het team en helpt de andere teamleden op weg.
Deze developersrol is voornamelijk gericht op back-end werkzaamheden.
Daarnaast wordt verwacht dat je aanvullend ook andere taken oppakt (uiteraard altijd in overleg) zoals bijvoorbeeld werkzaamheden op het gebied van business analyse, testen of Ops.
Deze worden in het verificatiegesprek getoetst.
De afdeling DIT - Toezicht & Resolutie (DIT TR) van DNB ondersteunt de interne klant met betrouwbare, toekomstbestendige ICT oplossingen. Binnen DIT TR werken momenteel 11 agile/scrum ontwikkelteams aan het realiseren van de digitale domein ambities. Voor één van deze teams, het NDGS team, is DNB is op zoek een senior full stack developer. Het betreft een relatief groot team (nu 14 personen) waarin o.a. de volgende expertises zijn opgenomen: .Net cloud computing, Angular, Power Platform, Netwerk engineering en Test automatisering.
Het betreffende team werkt o.a. aan de NDGS-uitkeringen applicatie. NDGS staat voor Nationaal Deposito Garantie Stelsel en deze applicatie zorgt ervoor dat rekeninghouders van een bank die niet meer aan de financiële verplichtingen kan voldoen, eenvoudig en in korte tijd hun saldo over kunnen laten boeken naar een andere rekening.
Competenties worden in het verificatiegesprek getoetst.
Optie tot verlenging: 24 maanden
Hybride: Geen verdere informatie
Aantal professionals of FTE: 1
Overig algemeen:
Type screening: JDS, omdat de kandidaat in contact komt met vertrouwelijke TZ data. Let op! Screening en onboarding kan enige tijd in beslag nemen.