Rijksstraatweg 334, 2242 AB Wassenaar, Nederland
Begindatum:
13 sept 2026Einddatum:
12 sept 2027Publicatiedatum:
20 jul 2026De afdeling DIT - Toezicht & Resolutie (DIT TR) van DNB ondersteunt de interne klant met betrouwbare, toekomstbestendige ICT-oplossingen. Binnen DIT TR werken momenteel 11 agile/scrum ontwikkelteams aan het realiseren van de digitale domein ambities. Voor één van deze teams, het NDGS-team, is DNB is op zoek naar een Cloud DevOps / Platform Engineer. Het betreft een team waarin o.a. de volgende expertises zijn opgenomen: Azure, .NET, Angular, Power Platform, Netwerk engineering en Test automatisering.
Het betreffende team werkt o.a. aan de NDGS-uitkeringen applicatie. NDGS staat voor Nationaal Deposito Garantie Stelsel en deze applicatie zorgt ervoor dat rekeninghouders van een bank die niet meer aan de financiële verplichtingen kan voldoen, eenvoudig en in korte tijd hun saldo over kunnen laten boeken naar een andere rekening. De focus ligt op een veilig, schaalbaar en compliant cloudplatform in Azure, ingericht volgens Zero Trust-principes.
De Cloud DevOps / Platform Engineer is verantwoordelijk voor het ontwerpen, realiseren en optimaliseren van een secure-by-design cloudplatform binnen Azure. De nadruk ligt op platform engineering, automatisering en het versterken van DevOps en SRE (Site Reliability Engineering) principes binnen het team. De engineer werkt nauw samen met developers en het DNB Cloud Solutions team en zorgt voor een feedbackloop vanuit productie.
Je draagt bij aan het:
Deze worden in het verificatiegesprek getoetst.
De afdeling DIT - Toezicht & Resolutie (DIT TR) van DNB ondersteunt de interne klant met betrouwbare, toekomstbestendige ICT-oplossingen. Binnen DIT TR werken momenteel 11 agile/scrum ontwikkelteams aan het realiseren van de digitale domein ambities. Voor één van deze teams, het NDGS-team, is DNB op zoek naar een professional. Het betreft een team waarin o.a. de volgende expertises zijn opgenomen: Azure, .NET, Angular, Power Platform, Netwerk engineering en Test automatisering.
De competenties worden in het verificatiegesprek getoetst.
Optie tot verlenging: De opdracht kan met 24 maanden worden verlengd.
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
Screening
Type screening is JDS, omdat je in contact komt met vertrouwelijke TZ-data.
Stand-by
Consignatie (stand-by) is niet nodig.